Як захопити кадр.

Pinnacle Studio сьогодні є однією з найбільш популярних програм з обробки та редактуре відеозаписів. Ця програма поєднує в собі простоту використання і високу якість готових файлів, а також велику кількість функцій і інструментів, за допомогою яких ви зможете створити в Pinnacle Studio продуманий і професійний відеокліп. В деяких випадках при роботі з будь-якими відеофайлами виникає необхідність захоплення якогось одного кадру з відео. У цій статті ми розповімо, як провести захоплення.
Інструкція
1
Завантажте відео в програмі і відкрийте панель інструментів. На панелі інструментів виберіть опцію «Захоплення кадру », а потім у програвачі запустите відтворення фільму. Відстежуйте зміну кадрів, поки не з'явиться той кадр, який вам потрібно захопити.
2
Зупиніть відтворення, встановіть повзунок тайм-лайна так, щоб він показував саме той кадр, який вам потрібен, і натисніть кнопку «Захоплення». Після цього виділений кадр з'явиться у вікні попереднього.
3
Захоплений кадр можна вставити в будь-яке інше відео, або зберегти в якості окремого файлу на жорсткому диску.
4
Крім того, кадри можна захоплювати із зовнішнього пристрою - для цього вам потрібно вибрати джерело для захоплення. Виберіть потрібну опцію зі списку - це може бути відеокамера або фільм. Вибирайте відеокамеру, якщо вам потрібно захопити кадри з поточного видеоисточника. Вкажіть камеру в розділі «Формат захоплення».
5
Відеокамера або відеомагнітофон повинні бути підключені до порту 1394, щоб програма мала можливість захопити кадри з цих пристроїв.
6
Поліпшити якість кадру , якщо в ньому присутній занадто багато тремтіння і шуму, можна за допомогою параметра «Зниження тремтіння». Застосування цієї опції також знижує дозвіл захопленого кадру .