Як побудувати трамплін.

Зимовий трамплін відкриває перед вами масу можливостей для екстремального спорту - лижі або сноуборд. За допомогою трамплін а ви можете розширити свої перспективи і навчитися виконувати різні трюки, недоступні на простий пологої трасі. Звичайний трамплін складається з розгону, під'їзду, самого трамплін а, транзиту, приземлення і викочування. Побудувати його при бажанні ви можете самостійно, і в цій статті ми опишемо технологію побудови трамплін а.
Інструкція
1
Трамплін, або кікер - це конструкція, що нагадує форму тригранної призми. Під'їзд до цієї конструкції повинен бути пологим і рівним, що дозволяє при бажанні знизити швидкість від розгону, перш ніж ви заїдете на поверхню трамплін а. Зона приземлення після основної площини трамплін а повинна йти під ухил, під кутом 25-35 градусів, для пом'якшення стрибка.
2
Дуже важливо правильно вибрати місце для споруди трамплін а. Визначте, які будуть розміри транзиту - тієї ділянки трамплін а, через який ви будете перелітати після розгону. Ці розміри багато в чому залежать від розмірів самого трамплін а, від швидкості вашого в'їзду на трамплін , а також від якості снігу та типу рельєфу.
3
Для будівництва вам буде потрібно розбірна лавинна лопата з металевим совком. За допомогою лопати нарізайте несмерзшійся сніг на блоки і укладайте зі снігових блоків основу для трамплін а. Постійно ущільнюйте конструкцію, уклавши два-три шари снігу в якості основи. У трамплін а має бути три стінки - задня і дві бічних. Надавайте йому відповідну форму.
4
Ширина трамплін а повинна збільшуватися і перевищувати ширину площини в'їзду, а довжина розгінної площині, включаючи довжину площині відриву від трамплін а, повинна перевищувати довжину вашого сноуборда в півтора раза.
5
Там, де трамплін закінчується, і його поверхня стосується землі, ущільните виїзд за допомогою снігу, для плавного переходу поверхонь один в одного. Ретельно ущільните побудований трамплін і вирівняйте його площину і вершину. Видаліть зайвий сніг, надайте трамплін у рівну форму.
6
Обов'язково обкатайте трамплін - після першого катання ви помітите, що сніг починає просідати. Зміцніть поверхню трамплін а, додайте снігу та ущільніть його ще раз, а потім обкатайте повторно. Перевірте, наскільки форма трамплін а вам підходить, або змінюйте його форму за власними уподобаннями.