Як розрізати рисунок.

У підготовці веб-сайту важливим етапом є верстка дизайн-макету, і провести верстку неможливо, не знаючи технології правильного розрізання зображення на фрагменти. Для цього краще всього використовувати графічний редактор Adobe Photoshop, який дозволить найбільш точно розрізати зображення на частини, і згодом ви з допомогою таблиці зможете об'єднати всі фрагменти малюнка в одне ціле.
Інструкція
1
Відкрийте зображення в Adobe Photoshop, заздалегідь продумавши, з яких частин буде складатися сайт, а значить, на які частини потрібно поділити вихідний рисунок . Почніть із створення направляючих ліній для нарізки малюнка на фрагменти. Намітивши все напрямні лінії, виберіть на панелі інструментів опцію Slice, або викличте її натисканням клавіші К.
2
Обведіть область, виділену напрямними лініями, щоб з'явилася синя рамка, в якій ви побачите номер фрагмента. Обведіть такою рамкою всі фрагменти, виділені лініями напрямних, а потім, використовуючи інструмент Slice Select, клацніть на кожен фрагмент, якщо хочете змінити його розмір.
3
Після використання цього інструменту колір рамки змінюється з синього на жовтий, і ви можете переміщати межі кожного фрагмента за допомогою курсору миші за бічні сторони і кути. Переключитися між режимами Slice і Slice Select можна оперативно, утримуючи клавішу Ctrl.
4
Змінюйте розміри виділених областей так, щоб вони не перетиналися, і при цьому не утворювали проміжків між кордонами. Виділивши всі фрагменти і нарізавши рисунок на потрібну кількість областей, збережіть їх.
5
У тих областях, де кілька фрагментів складають однотонний фон, ви можете замінити їх одним однотонним фрагментом, а також оснастити прозорим малюнком в форматі gif.
6
Використання формату gif в верстці веб-сайту дає вам певну перевагу - це зменшує розмір сторінки сайту, а також дозволяє встановлювати деякі об'єкти поверх фону, не приховуючи його.