Як полагодити пульт від телевізора. Як розібрати пульт від телевізора rm-ga016w.

Робота майстра по ремонту електроприладів, здебільшого, полягає в тому, щоб провести ремонт не якийсь там складної техніки, а техніки «легкого бою» - пульти дистанційного керування від телевізорів або магнітол . Ці пристрої стають непридатними набагато частіше самих приладів, якими управляють ці пульти . Велика частина несправностей, які зустрічаються в цих пультах, можуть бути зроблені будь-яким чоловіком, якби він розібрав цей пульт. З цієї статті ви дізнаєтеся, що потрібно зробити, щоб полагодити пульт від телевізора в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Пульт ДУ, паяльник, комплект змінних гумових виробів.
Інструкція
1
Пульт дистанційного керування виконаний з твердої пластмаси, а клавіатура зроблена з м'якої, але міцної гуми. Гума є хорошим еластичним матеріалом. Але з часом гума може стиратися. За один перегляд передачі клавіатура пульта може бути використана від декількох разів до десятків разів. Помножте це значення на кількість передач, реклам або серіалів, а потім помножте на 365 днів на рік. За рік у вас вийде немаленька цифра. Тому клавіатура так швидко стирається.
2
Усередині корпусу пульта, під клавішами каналів, є невеликі гумові вироби, які мають форму кола з отвором. Якщо замінити ці гумки, то пульт заживе новим життям. Також проблема може критися в забрудненості контактів, до яких примикають кнопки клавіатури або в розриві деяких проводів. Для дозволу проблем «брудних контактів» достатньо скористатися ватою, змоченою в спирті або одеколоном. Для вирішення проблеми «обриву проводів» варто скористатися нагрітим паяльником. Просто припаяйте все з'єднувальні дроти, які знаходяться не на місці.
3
Для заміни гумових гуртків необхідно розібрати куль ДУ. Змочіть всі контакти вологими серветками або ваткою, змоченою в спирті. Приклейте новий комплект гумових кружків на місце старих гуртків, які за кілька років експлуатації прийшли в непридатність. Після складання пульта в зворотному порядку, перевірте працездатність пульта.
4
Крім стандартного способу перевірки роботи пульта, можна скористатися цифровим фотоапаратом. Наведіть фокус на вихідну віконце сигналу пульта ДУ, натисніть на будь-яку кнопку пульта ДУ. При працюючому пульті управління на екрані фотоапарата повинен з'явитися промінь ультрафіолету, який не видно людському оку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ubXDrzaeWZg
Якщо у вас не натискаються кнопки на пульті управління телевізором або якщо кнопки натискаються, але при цьому нічого не відбувається, ймовірно, вашому пульту потрібен невеликий ремонт. Його дуже легко призвести в домашніх умовах - найчастіше причиною поломки є звичайне забруднення кнопок.
Інструкція
1
Перш за все, перевірте працездатність всіх елементів живлення на вашому пульті (як правило, це батарейки). Якщо вони вже вийшли з ладу, то замініть їх на нові. Якщо після процедури заміни елементів живлення кнопки пульта все одно не працюють так, як треба або не працюють зовсім, то приступите до ремонту вашого пульта керування.
2
Якщо корпус вашого пульта сполучений з допомогою шурупів, то викруткою потрібної форми і розміру акуратно викрутити шурупи. Складіть їх на чільне місце, найкраще на білий аркуш паперу, щоб не втратити, так як вони мають властивість губитися.
3
Якщо ж корпус пульта складається з двох частин, з'єднаних клямками, то візьміть плоску викрутку, піддіньте нею місце з'єднання частин і зніміть одну з половинок корпусу пульта управління.
4
Тепер дуже акуратно, щоб не пошкодити контакти, витягніть елементи живлення та електричну плату з контактами з корпусу. Перевірте гумові кнопки з контактами на наявність всіляких забруднень і порушень - можливо, вони зносилися.
5
Якщо будь-які кнопки зносилися, то працювати вони більше не будуть. Доведеться піти на крайні заходи. Акуратно виріжте їх манікюрними ножицями, а на їх місце поставте аналогічні за формою і розміром кнопки команд, які ви зазвичай не використовуєте.
6
Візьміть ватний тампон або ватяну паличку. Акуратно очистіть контакти. Ні в якому разі не використовуйте ніяких чистячих засобів - тільки суху ватяну паличку.
7
Тепер у зворотній послідовності зберіть пульт. Спочатку поставте на місце електричну плату, за нею - елементи живлення. З'єднайте елементи корпусу, натисніть до клацання - якщо клацання був, значить, корпус з'єднався.
8
В тому випадку, якщо ваш пульт сильно зношений або сильно пошкодився, якщо порушена цілісність контактів або самої плати, то майте на увазі, що в деяких магазинах і торгових точках можна придбати інший пульт. Пульти продаються до багатьох моделей телевізорів, можна придбати новий пульт, а можна бувший. У продажу існують також універсальні пульти, які підходять майже до всіх моделей телевізора.