Як призначити букву для гарячої клавіші.

Користувачам персонального комп'ютера часто доводиться користуватися одними і тими ж операціями багато разів. Це робить роботу на комп'ютері більш тривалою і забирає багато уваги. Для вирішення цієї проблеми була розроблена функція «гарячі клавіші ». Суть цієї можливості полягає в тому, що людина для виклику тих чи інших операцій натискає всього кілька клавіш на клавіатурі, замість численних кліків мишкою.
Інструкція
1
Такий функцією наділені практично всі програми. Це дуже зручно і значно прискорює роботу за комп'ютером. Дана функція має можливість редагування цих самих «гарячих клавіш». Розглянемо, як в це можливо налаштувати в одному з найпопулярніших графічних редакторів: Adobe Photoshop.
2
Відкрийте цю програму. У верхній частині вікна розташовано меню програми. Виберіть пункт «редагування». У випадаючому меню виберіть вкладку «клавіатурні скорочення». Перед вами з'явиться вікно налаштувань. Уважно вивчіть його. Тут вам пропонується налаштувати «гарячі клавіші » для команд меню програми. Клікніть двічі лівою кнопкою миші на будь-який з пунктів. Перед вами відкриється команди меню програми. Виберіть потрібну функцію і клікніть мишкою по ній. Праворуч з'явиться невелике поле з миготливим курсором. Тепер ви можете задати будь-яке послідовне натискання клавіш на клавіатурі, яке в процесі роботи запустить дану функцію програми. Зверніть увагу, що деякі «гарячі клавіші » вже задані програмою за замовчуванням. Пройдіться по всьому списку меню. Налаштуйте дану функцію так, як вам потрібно. Після цього збережіть настройки ваших «гарячих клавіш». Тепер працюючи в даному графічному редакторі, ви здивуєтеся наскільки швидко ви стали виконувати стандартні операції, на які раніше витрачали багато часу.