Як підібрати розмір сноуборда.

Кожну зиму все більше людей вирішують зайнятися сноубордингом. Катання на сноуборді - це яскраве та емоційне розвага, а також, один з кращих зимових видів спорту. Початківці спортсмени нерідко не можуть у виборі сноуборда при покупці, не знаючи, які параметри і характеристики варто враховувати, щоб підібрати для себе підходящу дошку і спорядження для неї. Про те, як вибрати сноуборд потрібного розміру, ви дізнаєтеся з цієї статті.
Інструкція
1
Довжину сноуборда вираховуйте, виходячи з свого зростання. Встановіть сноуборд на підлогу вертикально і подивіться, на якому рівні щодо вас знаходиться його верхній край. Сноуборд підходить вам, якщо його край досягає ваших ключиць або підборіддя.
2
Сноуборди бувають різної довжини - від 100 і до 180 см, і якщо ви - початківець сноубордист, вибирайте коротку дошку, яка не перевищує описаної вище довжини. Вона досить маневрена і дозволяє виконувати прості трюки.
3
Якщо ж ви вибираєте довгий сноуборд, довжина якого може досягати середини особи, до брів, ви повинні бути більш досвідченим спортсменом.
4
Ще більш довга дошка, що досягає чола або верхівки в вертикальному положенні, необхідна тим сноубордистам, які часто спускаються з довгих схилів на високій швидкості і входять в різкі повороти.
5
Також вибір сноуборда залежить не тільки від зростання, але і від вашої ваги. Якщо ваша маса тіла невелика, вибирайте короткі і гнучкі сноуборди. Якщо у вас середня статура, підбирайте сноуборд, довжина якого досягає проміжку між підборіддям і носом.
6
Люди великої статури, які мають велику вагу, змушені вибирати довгі і жорсткі дошки, які мають велику стійкість і будуть менше зношуватися від навантаження.
7
Якщо ви хочете збільшити швидкість катання, вибирайте сноуборд, додаючи до підходящої для вас довжині 5 см. Якщо ж ви хочете зменшити швидкість, віднімайте від довжини дошки 5 см.