Як зробити гарний начісування. Як красиво зробити начісування.

Професійні зачіски з начосом - справжній шик. За допомогою такого простого прийому можна підняти волосся, надавши навіть негустим волоссю об'єм і пишність. Більшість вечірніх зачісок зроблено на основі прямого начосу всієї товщини волосся.
Вам знадобиться
  • пластмасова гребінець з частими зубами
  • гребінець-хвостик для поділу пасом
Інструкція
1
Такий начісування роблять з обох сторін пасом. Якщо виконується тупіровка (легкий начіс), то її роблять лише зсередини, не зачіпаючи зовнішній шар пасма. Однак начісування з обох сторін тримає зачіску набагато довше односторонньої тупіровкі. Гребінець для створення начосу повинна бути пластмасова з частими зубами, металеві гребінці краще не використовувати, оскільки вони сильно травмують волосся.
2
Відокремте спереду тонку пасмо вздовж всієї зачіски і закріпіть, щоб вона вам не заважала. Після скоєння начосу цієї пасмом потрібно накрити зачіску, щоб вона виглядала гладко. Далі візьміть пасмо, відділену паралельно лобі, заведіть гребінець в середину пасма, волосся натягніть вгору і ретельно начешіть, починаючи від коріння волосся, щоб начісування вийшов біля основи і підняв волосся. У вас повинна вийти повітряна подушка. Після проведення начосу першого пасма, відокремте сусідню, також відтягніть її вгору і продовжуйте начісування. Якщо ви робите тупіровку, то начісування повинен бути зсередини зачіски і пасмо можна відтягувати не вгору, а в ту сторону, куди ляже зачіска.
3
Зубчики гребінця при виконанні начосу повинні бути спрямовані від себе і розташовуватися паралельно поверхні голови, щоб не пошкодити волосся, гребінець потрібно тримати міцно, щоб вона не бовталася. Не слід тягнути пасмо вгору з силою, так ви пошкодите коріння, або навіть висмикніть волосся.
4
Вичісувати начісування потрібно акуратно, починаючи від кінчиків і поступово просуваючись до коріння. Оскільки начісування - це частина вечірньої зачіски, робити його постійно не варто, мало який волосся витримає настільки неделікатне звернення.
Корисна порада
Приступати до створення начосу потрібно після сушки феном. вологе волосся легко пошкоджуються, що призводить до їх розсіченню і обламування