Як навчитися паркуру будинку. Як навчиться робити сальто.

Сучасне рух вуличних спортсменів - прихильників паркуру - дивує і захоплює людей, які мріють освоїти такі ж трюки і відчувати себе вільно в мегаполісі. Навчитися паркуру може кожна людина, яка приділяє достатньо часу тренувань, вчиться відчувати своє тіло, розвиває гнучкість, спритність і вправність. У цій статті ми розповімо, як самостійно освоїти основи паркура.
Інструкція
1
Навчаючись паркуру , вам потрібно освоїти плавність і рівномірність рухів, і, що важливо, використовувати в навчанні творчий підхід. Тренування повинні приносити вам задоволення.
2
Займайтеся стільки, скільки хочете, і тренуйтеся тільки в тому випадку, якщо заняття приносять вам внутрішню гармонію і задоволення. Навчіться терпимо ставитися до невдач - виконуючи трюки паркура, ви незмінно будете терпіти невдачі на перших порах.
3
Наберіться терпіння і цілеспрямованості - тільки працюючи над якимось трюком, ви зможете довести його виконання до досконалості.
4
Не перестарайтеся з тренуваннями - новачки в паркурі не завжди мають почуття міри, і тому вибиваються з сил, тренуючи поспіль один і той же рух. Не варто окремо працювати над кожним конкретним рухом підлягає. Ваша мета - не вивчити один трюк, а навчитися плавно і красиво перетікати з одного руху на інше, і ці переходи не повинні бути механічними.
5
Навчіться інтуїтивно визначати, який трюк потрібно виконати в даній ситуації, і відчувати можливості свого тіла. В паркурі немає певних правил - не підводьте всі перешкоди під один стандарт. Обходьте перешкоди, враховуючи свої індивідуальні особливості, формуючи власну послідовність спонтанних рухів.
6
В процесі навчання виконуйте відразу кілька рухів поспіль, намагаючись робити переходи між ними більш органічними. Слідкуйте за становищем ніг - це важливо для правильного виконання трюків.
7
Визначте найбільш оптимальну швидкість руху, яка допоможе вам рухатися швидко і красиво, долаючи перешкоди і розвиваючи свою техніку. Через якийсь час ви помітите, як у вас виробляється власний стиль руху, незрівняний з іншими спортсменами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z77ft64JUIM
Зверніть увагу
Не варто використовувати як тренувальні майданчиків будівельні майданчики, гаражі, будівлі які не експлуатуються! Самі розумієте, багато спроби навчиться паркуру в «домашніх» умовах закінчуються погано саме через невідповідні тренувальних майданчиків (обвали дахів гаражів, падіння з новобудов).
Корисна порада
Паркур - дисципліна, що є сукупністю навичок володіння тілом, які в потрібний момент можуть знайти застосування в різних ситуаціях людського життя. Основні фактори, що використовуються трейсерами (тобто людьми, що займаються паркуром): сила і вірне її додаток, уміння швидше за інших опинитися в певній точці простору, використовуючи лише своє тіло.