Як підключити мережевий адаптер.

Практично всі сучасні комп'ютери обладнані вбудованим мережевим адаптером Ethernet (який частіше називають «мережевою картою»). Але іноді все ж виникає необхідність установки додаткового адаптера - для розширення локальної мережі або через вихід з ладу вбудованої мережної карти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мережевий адаптер, середня немагнітна фігурна викрутка, інсталяційний диск з програмним забезпеченням для адаптера.
Інструкція
1
Якщо ви встановлюєте мережевий адаптер формату PCMCIA в ноутбук, обов'язково відключіть його. Дочекайтеся завершення роботи комп'ютера. Після цього зніміть заглушку слота PCMCIA і встановіть в нього адаптер. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся закінчення завантаження операційної системи. Вставте у привід комп'ютера інсталяційний диск. Комп'ютер самостійно встановить необхідне програмне забезпечення. Якщо цього не сталося, запустіть майстер установки з інсталяційного диска.
2
При установці в системний блок комп'ютера мережевого адаптера форматів PCI і PCI-E вимкніть комп'ютер, від'єднайте мережевий шнур від блоку живлення, і зніміть ліву кришку системного блоку. Знайдіть вільний слот і видаліть заглушку в корпусі навпроти нього.
3
Встановіть мережевий адаптер в слот і закріпіть його гвинтом до корпусу комп'ютера. Закрийте корпус комп'ютера і підключіть назад шнур живлення. Після цього встановіть програмне забезпечення аналогічно тому, як це було описано в попередньому пункті.
Зверніть увагу
Будьте обережні при установці адаптерів, що підключаються всередину комп'ютера - в цей момент живлення комп'ютера повинно бути фізично відключено! В іншому випадку ви ризикуєте вивести з ладу материнську плату комп'ютера. Не застосовуйте так же значних фізичних зусиль при установці щоб уникнути пошкодження роз'єму або самого адаптера
Корисна порада
Установка USB-адаптерів не вимагає ніяких спеціальних дій. Просто підключіть адаптер в будь-який вільний роз'єм порту USB і встановіть програмне забезпечення, якщо це необхідно.