Як просунути інтернет-магазин. Як розкрутити магазин комп'ютерів.

Сьогодні успіх вашого інтернет- магазина практично повністю залежить від успішної «розкрутки». Бажаючих торгувати в інтернеті багато, а покупців завжди менше, ніж хочеться. Але, перш ніж починати боротьбу з конкурентами, потрібно визначитися з тим, яке місце на ринку ви готові зайняти. Це розуміння необхідне для того, щоб правильно визначити область, в яку ви будете вкладати кошти для того, щоб «просунути» ваш інтернет-магазин.
Вам знадобиться
  • Навики інтернет-серфінгу, уміння писати грамотні тексти, знання соціальних мереж і популярних інтернет-ресурсів, уміння аналізувати дані про відвідуваність ресурсу
Інструкція
1
Виходячи з типу товарів, якими ви будете торгувати, і передбачуваної кількості аудиторії слід вибирати способи «просування» інтернет- магазина, їх послідовність та інтенсивність застосування. При грамотному плануванні та управлінні проект, розпочатий з нуля, стане приносити прибуток вже через півроку, навіть в умовах високої конкуренції.
2
Для щойно відкритого магазина найвдалішим першим кроком буде розміщення прайс-листів на прайс-майданчиках. Таких сьогодні в рунеті достатньо. До найбільш затребуваним відносяться ресурси: Mixmarket, Яндекс.Маркет, price.ru, tkat.ru, priceOK.ru, pricegrabber.ru. Розмістити там товари з описом і посиланням на ваш ресурс, як правило, не складно, а оплата проводиться за перехід користувача на ваш сайт. Тобто кошти витрачаються безпосередньо, а перетворитися Чи відвідувач в покупця - залежить вже від ціни і від дружелюбности інтерфейсу.
3
Подальше «просування» інтернет- магазина неможливо без пошукової оптимізації. Чим вище ваш магазин знаходитися на сторінці знайденого при пошуковому запиті, тим більше у вас буде покупців. Оптимізація - це складний комплекс робіт, впоратися з яким неспеціалістам часто буває важко. В неї входить і покупка посилань, і розміщення інформації в каталогах, і написання статей, і багато іншого. Все це можна освоїти самим, але краще скористатися послугами фахівців (середня вартість їх послуг - близько 1500 доларів на місяць).
4
Потрібно відзначити, що пошукова оптимізація доречна в тому випадку, якщо ви торгуєте популярними товарами (сувенірами, книгами, гаджетами або туристичними путівками). В цьому випадку відсоток перетворення відвідувачів у покупців буде великим. Якщо ж товари рідкісні або спеціалізовані, то до пошукової оптимізації слід вдатися в останню чергу.
5
Третім кроком у просуванні може стати розміщення контекстної реклами. Найбільш популярних систем на сьогоднішній день три: Яндекс.Директ, Google Adwords і Бігун. Серед них лідирує Яндекс, отже, на нього і слід звернути увагу в першу чергу. Цей спосіб залучення покупців досить ефективний, але потрібно враховувати, що в разі якщо асортимент товарів вашого магазина великий, то адміністрування займатиме велику кількість часу.
6
Завершивши попередні етапи можна переходити до сфери медійної розкрутки ресурсу. Ця сфера з погано прогнозованою віддачею, але надзвичайно широким полем для діяльності. Чим частіше інформація про ваше інтернет-магазині попадатиметься випадковому користувачеві, тим більша ймовірність того, що він скористається його послугами. При наявності коштів потрібно використовувати будь-яку можливість. Ефективним може виявитися все: покупка банерів на популярних або тематичних сайтах, партнерський обмін посиланнями, розміщення в каталогах (таких, як Rambler Top100) або участь в конкурсах. Все це підвищує ступінь довіри користувачів мережі до вашого магазину, що неодмінно позначиться на прибутку.
Зверніть увагу
Перші кроки по розкрутці інтернет-магазину ви можете зробити не вкладаючи коштів. Написати грамотні опису товару, підписати теги (в цьому вам допоможе сервіс Яндекс-інтереси, або аналогічний), розмістити посилання в соціальних мережах та інших доступних інтернет-ресурсах. Але ефект від такого просування буде недостатнім