Як провести мережу для двох комп'ютерів. Як провести lan на двох комп'ютерах.

Нерідко користувачі стикаються з проблемою розгалуження інтернет-з'єднання на декілька комп'ютерів . Найпростіший варіант - підключити додатковий акаунт у провайдера. Простий, але не кращий спосіб. По-перше, в квартирі буде тягнутися кілька кабелів, по-друге, з фінансової точки зору, процес досить накладний. Але є варіанти, при яких не потрібно придбання дорогого устаткування, а витрати на обслуговування взагалі зводяться до нуля.
Вам знадобиться
  • Свитч
  • Роутер
  • Мережева карта
  • Мережеві кабеля
Інструкція
1
Для початку визначтеся, будете ви використовувати один з комп'ютерів в якості сервера, або ж придбаєте для цієї мети роутер. У першому випадку вам буде потрібно свитч і додаткова мережева карта для основного комп'ютера. Підключіть за допомогою мережевого кабелю комп'ютер до першого порту світча через нову мережеву карту. Зайдіть у властивості нової локальної мережі, протокол інтернету TCP/IP. Вкажіть IP-адресу 192.168.0.1.
2
Підключіть інші, вторинні, комп'ютери до світч за допомогою мережевих кабелів. В налаштуваннях локальної мережі вкажіть IP-адресу 192.168.0.Y, де Y - будь-яке число від 2 до 200. А в рядках «основний шлюз» і «DNS-сервер» вкажіть 192.168.0.1.
3
В налаштуваннях інтернет-з'єднання на головному комп'ютері дозвольте загальний доступ до інтернету для локальної мережі, яку використовують інші комп'ютери.
4
Якщо ви вирішили використовувати роутер, то підключіть до нього кабель інтернету в порт Internet (WAN). Підключіть інші комп'ютери до вільних портам LAN. Зайдіть в настройки роутера, набравши в адресному рядку браузера//192.168.0.1. Введіть дані налаштувань інтернету відповідно до вимог провайдера.
5
На всіх комп'ютерах в настройках протоколу TCP/IP вкажіть «одержувати IP-адресу автоматично» і «отримати адресу DNS-сервера автоматично».