Як почистити ковбасу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Жоден святковий стіл не обходиться без м'ясної нарізки. Це ситно, красиво, смачно і легко. Але не завжди. Багато господинь стикаються з проблемою видалення шкурки з напівкопченою, копченої та в'яленої ковбаси. Ось декілька простих порад, які полегшать зняття шкурки з ковбаси.
Інструкція
1
Потримайте ковбасу одну-дві хвилини під струменем холодної води. Мало того, що шкурка легко зійде, сама ковбаса буде гладко і тонко різатися.
2
Ошпарьте ковбасу окропом. Швидко протріть серветкою насухо. Тоді шкурка напевно зійде легко і цілком.
3
сиров'ялені ковбасу окропом краще не поливати. Шкурку на такий ковбасі можна зняти, якщо покласти її перед цим на 30 хвилин в морозильну камеру.
4
Якщо оболонка з ковбаси все ще погано знімається, потримайте м'ясний продукт трохи над парою. Потім гострим ножем з силою счищайте шкурку.
5
Шкурка добре зчищається з нарізаної ковбаси. Адже з тонкого скибочки легше зняти покриття, ніж з цілою палки.
6
Іноді ковбасу і зовсім можна не чистити. Якщо вона в натуральній оболонці, виробник не розраховує, що з неї будуть знімати їстівну шкірку. Просто сполосніть її під водою і витріть рушником.
Корисна порада
Сервірування м'ясної нарізки означає не менше, ніж її підготовка. Проявіть фантазію, не просто красиво викладіть ковбасу на тарілку, а прикрасьте її трояндочками з скибочок помідор, листям салату і зеленим горошком.