Як почистити піджак в домашніх умовах. Як почистити піджак чоловічий в домашніх умовах.

Інший раз боязно віддавати улюблену річ в хімчистку. Але як же бути, якщо потрібно, наприклад, почистити пальто або надати свіжого вигляду костюму, піджака ? Це легко можна зробити в домашніх умовах , керуючись нашою інструкцією.
Інструкція
1
Розстелите на підлозі або столі ковдру, накрийте його рушником і покладіть зверху піджак. Розведіть розчин для чистки.
2
Розведіть дві столові ложки нашатирного спирту в одному літрі води. Візьміть щітку для одягу і змочіть її в розчині.
3
Водіть щіткою по піджака в напрямку ворсу, поки він не стане вологим. Потім пропрасуйте піджак праскою через марлю. Після цього повісьте піджак на вішалку і вже сухий щіткою проведіть по ньому в напрямку проти ворсу.
4
Щодня чистите костюм сухий щеткой.Каждую тиждень проводьте вологе чистку піджака.
5
Бруд на внутрішній стороні коміра прибирайте, протираючи розрізаної сирої картоплиною. Потім протріть це місце вологою ганчірочкою, а потім насухо.
6
Костюм швидко починає блищати на манжетах і ліктях. Протріть лискучі місця піджака ганчірочкою, змоченою в чистому бензині, а потім щіткою з розчином нашатирного спирту. Після цього пропрасуйте очищені місця праскою через марлю. Повісьте костюм на вішалку провітритися.
7
Провести чистку піджака також можна за допомогою розчину оцту з трьох частин і однієї частини води. Протріть їм забруднені місця піджака. Якщо лоск не надто помітний, отпарьте його гарячою праскою через вологу бавовняну ганчірочку.
8
Залоснившиеся манжети і комірець на піджаку очистіть ватяним тампоном, змоченим в розчині кухонної солі і нашатирного спірта.Пропорціі для розчину: пів чайної ложки кухонної солі на три столових ложки спирту. Дайте просушитися костюму на повітрі, щоб прибрати запахи спирту або оцту.
Якщо піджак вашого чоловіка втратив свій колишній вигляд, найпростіше звернеться в хімчистку. Але можливо, з якихось причин ви не бажаєте цього робити. Спробуйте самостійно очистити забруднені місця. Піджаки бувають шкіряні, замшеві і тканинні. І до кожного з них потрібен особливий підхід.
Інструкція
1
Як почистити піджак з натуральної шкіри? Візьміть 3 чайні ложки звичайної соди. Додайте до неї 1 чайну ложку нашатирного спирту і залийте половиною літра теплої води. Візьміть ватний тампон, змочіть його в розчині і акуратно почистіть місця забруднень. Запах нашатирного спирту видаляється досить швидко. Але якщо вам потрібен негайний ефект, повісьте піджак на балкон для повного проветріванія.Для того щоб піджак завжди виглядав відмінно, проводите періодично профілактичну чистку. Для цього візьміть вазелін або гліцерин і змастіть їм поверхню шкіряного піджак а. Почекайте трохи - жир повинен вбратися в шкіру. Потім протріть піджак серветкою, зробленої з шматочка вовняної тканини.
2
Як почистити піджак із замші? Приготуйте розчин з нашатирного спирту. Для цього просто розведіть в 200 мл теплої води 50 мл нашатирного спирту. Чистите піджак ватним тампоном змоченим в розчині. У міру забруднення міняйте тампони. Після цієї процедури розчиніть 1 чайну ложку оцту в літрі води і змочіть в розчині серветку. Гарненько протріть піджак .
3
Як почистити піджак з тканини? Змішайте 2 столові ложки нашатирного спирту з 1 літром води. Змочіть в розчині щітку і проводите чистку піджак а в напрямку ворсу. Далі повісьте костюм на плічка і хвилин через десять зніміть і пропрасуйте праскою через бавовняну тканину. Знову повісьте на плечики і почистіть проти напрямку ворсу вже сухий щеткой.Залоснівшіеся частини прочистите за допомогою бензину чи ацетону. Для цього просто змочіть у ньому серветку і протріть проблемні місця. У разі якщо лоск зник не повністю, візьміть пісок і присипте пляму. Змочіть щітку в воді і протріть пляму. Дочекайтеся, коли пісок висохне і видаліть його. Також використовуйте розчин оцту. Три частини оцту змішайте з однією частиною води. При цих способах чистки не забудьте перевірити дію розчину спочатку на пробному шматочку тканини, з якої пошитий ваш піджак .
Корисна порада
Для чистки чорних піджаків від лиску, що з'явився в результаті прасування, скористайтеся міцним чаєм.