Як робити фігурки з кульок і ковбасок. Що можна зробити з кульок ковбасок.

Повітряні кульки самі по собі привносять святкову атмосферу в будь-який захід, як в приміщенні, так і на повітрі. Особливо оригінально і цікаво на святі виглядають різні композиції з повітряних куль, зокрема, фігурки, для виготовлення яких використовують спеціальні довгі тонкі кулі з латексу для моделювання. Такі фігурки стануть прекрасним подарунком для будь-якої дитини - вони піднімають настрій і можуть стати відмінним об'єктом для ігор.
Інструкція
1
Навчитися моделювати різні фігури з таких куль нескладно. Підготуйте довгі тонкі кулі різних розмірів, клейку стрічку, насос, шпильку, ножиці і фломастер. Купуйте якісні та міцні кулі, що не лопнуть під час скручування.
2
За допомогою ручного насоса надійти кулю. Для цього розтягніть його за кінчики і надіньте вхідним отвором на горловину насоса. Поступово надувайте кульку, натискаючи на поршень насоса. Хвостову частину кульки залиште ненадуті, щоб його можна було в подальшому перекручувати. Якщо ви надули кульку повністю, випустіть з нього трохи повітря. Кінчик кулі зав'яжіть петлею.
3
Перед тим, як почати скручувати кулю, визначте потрібну величину міхура. Скручуйте кулю у горловини, притримуючи обидві сторони скрутки пальцями.
4
Щоб закріпити скорочення бульбашки, щоб вони не розгорталися, скрутіть чотири міхура, після чого складіть разом другий і третій, і перекрутити їх між собою. Оберніть отриману скрутку між першим і четвертим міхуром. Таким чином, у вас вийшов «замок».
5
Для того щоб скрутити собачку, візьміть кульку №260, а також підготуйте фломастер на водній основі. Надійти кулю ручним насосом, залишивши трохи вільного місця на кінці і не надуваючи останні 15 см кулі.
6
Скрутите кулю в три видовжених міхура і з'єднайте другий і третій бульбашки в замок. Окремо скрутіть маленький міхур для шиї і, утримуючи його, зробіть передні лапи у вигляді двох невеликих ковбасок, з'єднаних з шиєю замком. Вирівняйте голову, шию і лапи.
7
На відстані 12 см від передніх лап зробіть ще одну скрутку, сформувавши тулуб, і скрутіть два міхура для задніх лап, з'єднавши їх замком з тулубом. З решти кулі зробіть хвіст і закріпіть його на тулуб. Водним фломастером намалюйте мордочку собаки.
8
За таким же принципом ви можете легко виготовити будь-яку іншу фігурку, варіюючи розміри і поєднання бульбашок.