Як робити трюки на сноуборді.

Серед різних видів екстремального зимового спорту масової популярністю користується катання на сноуборді . Сноуборд дарує своєму власникові гострі відчуття, і, знаючи техніку катання, ви можете отримати справжнє задоволення від такого активного відпочинку. Однак задоволення може стати ще більшим, якщо ви навчитеся виконувати ефектні та цікаві трюки на трасі. Навчитися виконанню трюків може кожен сноубордист, за умови постійних тренувань і старанної роботи.
Інструкція
1
Для того щоб навчитися робити прості стрибки, вийдіть на пологий схил і трохи присядьте на сноуборді . Підстрибніть, з силою отпружінівая передньої ногою, а потім спробуйте підстрибнути, відштовхнувшись задньої ногою. Приземляйтеся після стрибка на обидві ноги, вирівнюючи в повітрі сноуборд.
2
Освоївши стрибки ol>
3
Потім відпустіть ногу і продовжуйте ковзання. Пробуйте розгортатися як на передньому, так і на задньому кінці дошки.
4
Також ви можете виконувати трюки, перебуваючи в повітрі, в процесі польоту після стрибка. В останній момент поверніть тіло, щоб створити цікавий ефект обертання в повітрі, і перед приземленням поверніться у вихідну позицію.
5
Цікаво виглядає трюк, в якому Ви захоплюєтесь дошку з заднього кінця між кріпленнями й утримуєте передню руку випрямленою. Вирівнювання і захоплення можливо зробити тільки в тому випадку, якщо ви підстрибнули досить високо, оскільки на угрупування в польоті потрібно достатньо часу.
6
Навчіться в польоті підтягувати коліна і сноуборд якомога ближче до грудей, і при цьому утримувати рівновагу. Перебуваючи в польоті, викинете вперед одну ногу для носового поштовху, або ж викинете задню ногу для хвостового поштовху.
7
Захоплюйте найбільш зручний для вас фрагмент дошки. Виконуйте по черзі різні захвати дошки в польоті, поки не відчуєте себе впевнено, і не зрозумієте, що ваша техніка вдосконалюється.