Як підключити декілька моніторів.

Підключення декількох моніторів дозволить вам по новому поглянути на роботу за комп'ютером в звичних вам програмах, додатках і іграх. Ви зможете розміщувати більше інформації та файлів на екранах. Якщо ви підключите два 17-дюймових монітора, на них поміститься більше інформації, ніж на одному 21-дюймовому екрані. У вас з'явиться можливість оцінити достоїнства декількох моніторів при грі у відеоігри. Багато виробників роблять можливим використовувати два, а то і три монітора для більшої реалістичності своїх ігор.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, два монітори, відеокарта з двома відеовиходами або дві відеокарти з одним відеовиходом
Інструкція
1
Для початку потрібно переконатися, що ваша відеокарта підтримує підключення двох моніторів , тобто чи має вона два відео порту для підключення, зазвичай в сучасних відкритих є підтримка цієї функції. Якщо ж ви не знайшли його, тоді вам варто придбати ще одну відеокарту або ж придбати відеокарту з двома портами.
2
Як тільки ви підключили другий монітор, потрібно включити комп'ютер. Коли ОС завантажиться, ваш другий монітор неможливо показувати всякої подоби. Щоб включити і налаштувати монітор, потрібно зайти в меню «Пуск», «Панель інструментів». Перед вами відкриється спливаюче меню або вікно, в ньому необхідно знайти «Властивості монітора» або «Екран» відкриваємо одним кліком. Відкриється вікно «Властивості», переходимо на вкладку «Налаштування», там ми побачимо, що з'явилося два активних монітора, перший це наш головний монітор, який вже був підключений, а другим буде позначатися підключений монітор. Для того що б включити другий потрібно натиснути на зображення монітора з цифрою «2» і поставити галочку в пункті «розширити робочий стіл на цей монітор» або «Extend my Windows desktop onto this monitor» тут так само можна налаштувати індивідуально кожен з моніторів .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ygrYBJF2Gck
Зверніть увагу
Монітори слід підбирати з обережністю, адже якщо у вас будуть різні монітори з різним дозволом, це може вас дратувати т.к. зображення, розмір шрифту, іконки на одному моніторі і на іншому будуть різнитися
Корисна порада
Якщо у вас ЕПТ-монітрори, то в настройках було б добре поставити максимальну частоту розверстки, яку підтримують ваші монітори