Як порахувати арктангенс. відомий тангенс потрібно підрахувати арктангенс онлайн.

При необхідності перемножити або розділити кілька чисел питання, яким інструментом скористатися, не виникає. А от чим порахувати щось більш складне (наприклад, значення зворотної тригонометричної функції) - питання з дещо менш очевидною відповіддю. Як на практиці порахувати значення арктангенса ?
Інструкція
1
Є кілька способів обчислити значення арктангенса . Один з них відомий нам зі школи - скористатися таблицями Брадиса. Іноді, в польових умовах, цей варіант може бути єдиним.
2
Інший спосіб - використовувати стандартний калькулятор ОС Windows. Для цього спочатку переведіть його в розширений режим - в меню, в розділі «Вид» виберіть пункт «Інженерний» і тоді функціональних кнопок в калькуляторі значно додасться.
3
Після цього введіть значення, арктангенс від якого вам потрібно обчислити - це можна робити і з клавіатури, і клацаючи потрібні клавіші на калькуляторі мишею, і просто скопіювавши та вставивши потрібне значення (CTRL + C і CTRL + V). Потім виберіть тип одиниць виміру, в яких вам потрібно отримати відповідь (в радіанах, градусах або радах) - це робиться вибором одного з трьох значень перемикача під полем введення обчислюваного значення. Потім поставте позначку у клітинці з написом "Inv" - вона інвертує тригонометрические операції. Тепер, натиснувши кнопку з написом "tg", ви отримаєте значення функції, зворотної тангенсу, тобто потрібне вам значення арктангенса .
4
І, звичайно ж, в часи інтернету в мережі не може не існувати ресурсу, що пропонує вирішити і цю задачу в режимі онлайн. Онлайн-калькулятори мають зручний інтерфейс і більш просунуті в порівнянні зі стандартним калькулятором Windows можливості - наприклад, можна обчислити не тільки значення однієї функції, але і вирази з декількох функцій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VLL0viu8OEM