Як об'єднати жорсткі диски.

Часто користувачам персональних комп'ютерів доводиться розбивати жорсткий диск на два або декілька. Однак трапляється й необхідність у їх об'єднанні.
Інструкція
1
Щоб виробляти операції з жорсткими дисками, існує програма під назвою Partition Magic. Вона дозволяє не тільки об'єднувати жорсткі, але і міняти їх розмір і пр. Взагалі ця програма призначена для ділення дисків, вона також може змінити розмір розділів з файлової системою NTFS і FAT і може переносити розділи на інші диски .
2
Крім цієї програми існує Acronis Disk Director - вона також управляє жорсткими дисками, дозволяючи копіювати, переміщати і об'єднувати накопичувачі без шкоди для даних. Ця програма йде і на Windows 7, та й гальмує вона поменше, ніж попередня.
3
Якщо диск з даними (це зазвичай диск D) вам не потрібен і інформацію на ньому можна видалити, то відформатуйте його і видаліть, а потім за допомогою вище наведених програм просто збільште розмір системного. При цьому не втрачаються дані, тільки от русификатор краще скачати, а то все стане абсолютно незрозуміло.
4
Щоб комп'ютер був здоровий, отформатируйте обидва диска і відразу переустановите Windows.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=35l2I3gyXxo
Корисна порада
Об'єднувати диски можна, але все ж по можливості утримайтеся від процедури - системі буде простіше, якщо один диск буде локальним, а другий - зберігати інформацію.