Як спіймати собаку.

Часом, коли ми відпускаємо чотириногого друга побігати самостійно, собака не горить бажанням повертатися назад. Що ж у такій ситуації робити невдалому господареві?
Вам знадобиться
  • «Смачні речі», улюблена іграшка собаки.
Інструкція
1
Привчіть собаку підходити не тільки по голосовій команді, а й по жесту - піднята вгору витягнута рука різко опускається на стегно. Якщо вітер дме в протилежну сторону, і собака, можливо, не чує вашого крику, вона відреагує на жест.
2
приманити тварину смачним ласощами. Собаки, особливо дрібних порід, вельми ласі на їжу, навіть якщо їх недавно годували. Швидше за все ваш вихованець повернеться до вас, щойно почувши шелест обгортки.
3
Беріть з собою на прогулянку іграшку, з якою тварина любить грати вдома. Коли вам знадобиться зловити собаку , покажіть їй її м'ячик, пограйте самі з її улюбленої «пищалкой». Це змусить собаку задуматися, що ж все-таки цікавіше, винюхувати сліди в траві, або грати з господарем.
4
Зробіть вигляд, що йдете. Можете сховатися за деревом, рогом будинку. Чим би собака не була зайнята, ваш догляд її налякає, і вона неодмінно побіжить вас шукати. Ні в якому разі не доганяйте загрався тварина. Собаку вам так не спіймати, зате ваш друг вирішить, що ви приєдналися до його гри, і втече ще далі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1IvLWmGJnpI
Корисна порада
Все ж проблему краще запобігти, ніж ловити втікача одного, витрачаючи на це свої нерви. Привчіть вихованця виконувати найпростіші команди, і вам не потрібно буде думати, як зловити собаку, вам буде досить сказати «до мене!».