Як поставити колонтитули.

Колонтитули являють собою елемент текстового редактора у вигляді повторюваного на кожній сторінці поля. Існують нижній і верхній колонтитули, поля яких розміщуються відповідно внизу і вгорі сторінки. Колонтитули можуть містити будь-яку інформацію документа: текст, рисунок, таблицю, інші елементи. Зазвичай в колонтитулах ставлять дату створення або назва документа, номер сторінки, інформацію про автора і багато іншого. Особливість колонтитулів в тому, що в рамках одного розділу документа вони повторюються на кожній сторінці. Вставити колонтитули в документ можна за допомогою відповідної функції редактора.
Інструкція
1
Відкрийте документ в текстовому процесорі Microsoft Word. Виберіть в меню пункти «Вид» - « Колонтитули ». На поточній сторінці документа відобразяться поля верхнього і нижнього колонтитулів, а також робоча панель колонтитулів.
2
Заповніть верхнє поле колонтитула потрібною інформацією. Звичайний текст вноситься і форматується так само, як в іншому документі. За допомогою панелі інструментів колонтитула встановіть бажані елементи: автотекст зі списку замін, дату, час, нумерацію сторінок документа або малюнок. Відповідні елементи виберіть на робочій панелі колонтитула.
3
Перейдіть на нижній колонтитул. Для цього поставте мишкою курсор в його нижнє поле. Так само внесіть в нього необхідний текст і елементи.
4
Після заповнення полів закрийте колонтитули. Для цього на панелі колонтитулів клікніть на кнопку «Закрити». На кожній сторінці поточного розділу документа сірим кольором буде подано вміст колонтитулів.
Корисна порада
Якщо ви бажаєте встановити однакові колонтитули для всіх розділів поточного документа, в панелі інструментів колонтитула потрібно мишкою включити опцію «Як у попередньому».