Як включити мишку на ноутбуці. Як встановити мишку на ноут.

Стандартне управління курсором, передбачене в сучасних ноутбуках, для багатьох є недостатньо зручним. Бажаючи підключити до ноутбука мишку , багато користувачів можуть зіткнутися з проблемою відсутності на ньому спеціального роз'єму для стандартної миші. В такому випадку, єдиним виходом із ситуації стане підключення до комп'ютера бездротової миші.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, миша.
Інструкція
1
Бездротова миша працює за допомогою спеціального USB-транслятора, який передає маніпуляції виробом на комп'ютер. Щоб підключити бездротову мишку до ноутбука, вам потрібно виконати ряд певних дій, першим з яких стане установка необхідної програми на комп'ютер.
2
Установка програмного забезпечення для мишки. Візьміть диск з драйверами, який має йти в комплекті з мишею, і вставте його в дисковод. Якщо на ноутбуці не передбачений автоматичний запуск дисків, зайдіть в «Мій комп'ютер» і двічі клікніть по ярлику дисковода. У вікні, виберіть пункт «Install» (установка). Не змінюючи будь-яких параметрів інсталяції, дочекайтеся закінчення установки на ноутбук драйверів.
3
Після того, як драйвера миші будуть встановлені, вставте у вільний на ноутбуці роз'єм USB передавач. Дочекайтеся моменту, коли на екрані ноутбука буде виведено повідомлення про те, що новий пристрій встановлено і готове до подальшої роботи.
4
Як тільки повідомлення з'явиться на екрані, ви можете почати роботу з мишею. Не забудьте включити пристрій, включивши перемикач внизу мишки в положення «ON». Використовуючи бездротову мишу, не забувайте про обмежене ресурсі її батарейки.