Як переробити машину.

Ваш вірний залізний кінь супроводжує вас у всіх життєвих ситуаціях. Виручає коли треба, надає відчуття свободи і незалежності. Можливо вам хочеться зробити якісь зміни в ньому, освіжити, прикрасити, вдихнути в нього нове життя?
Вам знадобиться
  • Велике бажання і деяка сума грошей
Інструкція
1
Насамперед потрібно визначитися, що ви хочете переробити, в яких місцях і на яку суму. Зараз дуже багато СТО та дизайнерських компаній пропонують свої тюнінг-послуги. Кожен може вибрати те, що йому по кишені і до душі. Отже «проревізуйте» інтернет в пошуках підходящих для вас умов.
2
Звичайно, якщо у вас рівні руки і світла голова на плечах, то можна зробити все самому з підручних матеріалов.Первое що можна змінити в автомобілі - зробити тонування вікон. Гарна тонування коштує в районі 2000-3000 рублів. Вам обов'язково дадуть сертифікат, який засвідчить, що тонування відповідає нормам. Наступним кроком може бути обшивка дверних карт шкірою або іншим матеріалом. Це відразу додасть солідності вашому авто. Також, якщо у вас стоять металеві диски, можна купити ковпаки, які одразу зроблять машину більш солідною. Але краще, звичайно ж, купити легкосплавні диски з хорошою гумою.
3
Більш помітними і ефектними методами переробки автомобіля є зовнішній тюнінг. Це можуть бути різні обважування, спойлери, повітрозабірники. Ці речі можуть бути зроблені як індивідуально, під ваш автомобіль так і стандартні, які можна купити в спеціальному авто-ательє або магазині.
Зверніть увагу
При покупці деталей остерігайтеся неякісного товару і підробок.
Корисна порада
Якщо хочете якісно переробити свій автомобіль, що б всі навколишні озиралися на нього і показували пальцем, то краще звернутися до професіоналів.
Підготовка автомобіля необхідна для участі в ралі. У тому випадку, якщо машина не буде відповідати прийнятим стандартам, її водій не зможе взяти участь у змаганнях.
Інструкція
1
Визначте, до якої групи за рівнем підготовки відноситься ваш автомобіль. У Росії ралійні автомобілі прийнято розділяти на 2 групи - N і О. До групи N відносяться серійні автомобілі, випущені тиражем не менше 2500 примірників. Варіанти доопрацювання такої машини сильно обмежені. Автомобілі групи А по конструкції збігаються з базовою серійною моделлю тільки в загальних рисах, і ці автомобілі дозволено піддавати значним змінам.
2
Виберіть елементи автомобіля, які ви будете допрацьовувати. В автомобілях класу N можна змінити кузов і систему вприскування, налаштувати підвіску, перепрограмувати блок керування двигуном і поміняти амортизатори. При цьому міняти підвіску, допрацьовувати двигун, конструкцію коробки передач і гальмівну систему строго заборонено. В автомобілях групи А можна переробляти, доробляти і міняти все, включаючи двигун, підвіску, коробку передач і гальмівну систему.
3
Встановіть чотирьохточкові ремені безпеки, систему пожежобезпеки, вимикач «маси». Поставте замки на багажник і капот. Кузов автомобіля рекомендується максимально посилити, а якщо є така можливість - ще й полегшити. Встановіть каркас безпеки, підсильте місця кріплень лонжеронів, передніх стійок і т.п. Обов'язково зміцните днище автомобіля. Особливу увагу приділіть захисту коробки передач.
4
Якщо ваш автомобіль належить до групи N, обов'язково налаштуйте підвіску. В автомобілях групи А звичайну підвіску можна замінити спортивної або повністю переробити відповідно до омологаційної картами.
5
Поміняйте звичайний паливний бак на спортивний, щоб виключити можливість витікання палива. Гальмівні і паливні магістралі можна підсилити або замінити їх армованими. Замініть впускні форсунки більш якісними і продуктивними. При необхідності перепрограмуйте блок керування двигуном.