Як включити на комп'ютері навушники. Як налаштувати виходи на навушники на комп'ютері.

Ви можете підключити навушники до комп'ютера двома способами: через USB, або через спеціальні роз'єми на ПК. Якщо USB підключення не вимагає яких-небудь налаштувань, при підключенні навушників через шнур вам потрібно задати відповідні параметри.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, навушники.
Інструкція
1
Підключення навушників до комп'ютера через шнур. Якщо ви звернете увагу на штекер на кінці шнура, ви побачите, що він забарвлений в зелений колір. Подібне фарбування не випадкова. На задній панелі комп'ютера розміщено кілька роз'ємів, кожен з яких володіє певним кольором. При підключенні навушників колір штекера повинен бути аналогічним кольором роз'єму. Вставте штекер в зелений порт, після чого зверніть увагу на робочий стіл. Тут з'явиться вікно, де ви повинні вказати тип підключеного пристрою. Навпаки пункту «Навушники» поставте галочку і натисніть кнопку «ОК». Навушники підключені.
2
Підключення навушників через USB. Подібні навушники не передбачають проводового підключення до ПК. Щоб пристрій почав працювати, вам потрібно виконати установку програмного забезпечення на комп'ютер. Для цього вставте в дисковод диск з драйверами від навушників і встановіть його, зберігши параметри за замовчуванням.
3
Після установки необхідного програмного забезпечення, вам потрібно вставити в порт USB спеціальний передавач, який ви знайдете в комплекті до навушників. Вставивши його в порт, дочекайтеся автоматичного визначення передавача системою. Після визначення навушники будуть готові до роботи, вам залишається лише перемкнути вимикач в положення «ON». У рідкісних випадках система може запросити перезавантаження для коректної роботи пристрою. ?