Як подивитися конфігурацію комп'ютера. дізнатися повну конфігурацію комп'ютера.

Щойно користувач починає хоч трохи розбиратися в багатьох пристроях персонального комп'ютера або у нього з'явиться бажання дізнатися, що знаходиться всередині його комп'ютера , його тут же відвідує думка про проникненні всередину системного блоку. Існує багато способів дізнатися найменування складових вашого комп'ютера .
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Everest Ultimate Edition.
Інструкція
1
Щоб перевірити процесор, оперативну пам'ять і операційну систему вашого комп'ютера , необхідно перейти до робочого столу, на робочому столі знайти значок «Мій комп'ютер». Натиснути на цей значок правою кнопкою миші, з випадаючого контекстного меню вибрати пункт «Властивості». У вікні, ви побачите всі ці дані.
2
Для перегляду всіх встановлених компонентів, перейдіть до вкладки «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». У вікні, ви зможете побачити всі встановлені в системі компоненти. Наявність знака питання поряд з компонентом каже про помилкове встановлення або відсутності драйверів для конкретно пристрою.
3
Щоб дізнатися детальнішу інформацію про нутрощах вашого комп'ютера , буде потрібно установка спеціальних програм. Серед таких програм можна виділити кілька популярних продуктів: Everest, SiSoftware Sandra, AIDA 64. У цій статті ми розглянемо програму Everest, яка відображає повну інформацію про нутрощах вашого комп'ютера .
4
Щоб дізнатися повну інформацію про встановлені пристрої, досить запустити програму. При запуску програми відбувається автоматичне сканування комп'ютера в цілому. Він сканує не тільки системний блок, але всі пристрої, що мають з'єднання з системним блоком. Досить вибрати конкретний розділ, наприклад, материнську плату або пам'ять, щоб побачити всі характеристики цього компонента. Також ця програма дозволяє зберегти дані сканування в текстовий чи html-файл.
Час від часу перед власником персонального комп'ютера постає необхідність визначити його апаратну конфігурацію. Добре, якщо є технічна документація, в якій детально перераховані комплектуючі та їх технічні характеристики. Якщо ж такої документації немає, доводиться діяти по-іншому: наприклад, розкрити корпус системного блоку і вивчити його вміст.
Інструкція
1
Якщо розбирати системний блок немає бажання або можливості, визначити конфігурацію комп'ютера можна засобами Windows або за допомогою сторонніх програм. З меню «Пуск» вибирайте пункти «Усі програми», «Стандартні», «Службові», «Відомості про систему». Через деякий час утиліта виведе на екран файл, що містить різноманітні відомості про конфігурацію вашого комп'ютера .Одержимо цей звіт можна й іншим способом. З меню пуск вибирайте «Виконати» і введіть ім'я утиліти msinfo32 в поле "Відкрити". Для підтвердження натисніть кнопку OK. Ви можете зберегти звіт у вигляді текстового файлу. Для цього в головному меню вибирайте пункти «Файл» і «Експорт». Вкажіть папку, в яку будете зберігати звіт.
2
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням OS Windows, на ньому встановлена програма DirectX. З її допомогою ви можете отримати дані про конфігурацію комп'ютера . З меню «Пуск» натисніть кнопку «Виконати» і введіть команду dxdiag в поле "Відкрити". Натисніть ОК для підтвердження введення. З'являється вікно «Засіб діагностики DirectX». У вкладці «Система» містяться відомості про конфігурацію комп'ютера . На інших вкладках ви можете отримати більш детальну інформацію про роботу системного блоку.
3
Клацніть правою клавішею по значку «Мій комп'ютер». У випадаючому списку вибирайте опцію «Властивості». У вікні «Властивості системи» зайдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». У вікні «Диспетчер пристроїв» наведено список пристроїв, встановлених на комп'ютері. Для того, щоб отримати докладну інформацію про роботу пристрою, клацніть по його назві правою клавішею миші і вибирайте опцію «Властивості» у випадаючому списку.
4
Дізнатися конфігурацію комп'ютера можна за допомогою сторонніх програм, наприклад SiSoftware Sandra або Everest. Обидві програми мають російськомовний дружній інтерфейс. Нові версії програм умовно-безкоштовні, старі - безкоштовні. Для того, щоб отримати загальні відомості про комплектацію комп'ютера , натисніть значок «Комп'ютер» і «Сумарна інформація» в Everest і «Зведена інформація» в Sandra. Більш детальну інформацію про роботу кожного з пристроїв можна отримати, вибравши відповідний значок.