Як прибрати субтитри. Як прибрати з відео субтитри.

Враження від перегляду нового кінофільму, завантаженого з Інтернет-сховищ або придбаного на диску, буває зіпсовано субтитрами, що з'являються в нижній частині кадру.

Субтитри бувають корисні, якщо якість звуку настільки погане, що не дозволяє розібрати слова героїв, вони просто незамінні при вивченні іноземної мови (адже вивчати мову по кінофільмах - один з найприємніших і швидких способів). Однак в інших випадках вони лише відволікають від сприйняття кіношедевра, до того ж затуляючи чималу частину картинки. На жаль, прибрати субтитри не завжди возможно.Дело в тому, що субтитри можуть накладатися на відеофільм двома основними способами. Вони можуть бути невід'ємною частиною картинки, або можуть накладатися на неї безпосередньо плеєром (комп'ютерною програмою або ж апаратним відеоплеєром, що відтворює DVD або Blue Ray Disc). У першому щоб прибрати субтитри, доведеться обробити кожен кадр відео засобами, подібними відомій програмі для обробки фотозображень Adobe Photoshop. Зрозуміло, це неймовірно трудомісткий процес, до того ж якість картинки в зоні розташування субтитрів все одно буде істотно зіпсовано. Щоб уникнути даних проблем, можна лише порекомендувати при завантаженні фільму або купівлі диска звертати увагу на позначку «Хардсаб», що позначає, що відео снабжено «видаляються» субтитрами, які є невід'ємною частиною відеоізображенія.Еслі же субтитри просто накладені на чисте відео, то можна просто відключити субтитри.

  1. Найпростіше позбутися субтитрів при перегляді відео на комп'ютері за допомогою будь-якого програмного відеоплеєра. Конкретний спосіб буде залежати від того, яку саме програму ви використовуєте для перегляду відео на комп'ютері. Приміром, в широко поширеному Media Player Classic (поставляється з популярним набором кодеків k-lite codec pack) достатньо при перегляді відео клацнути по зображенню правою кнопкою миші, а в контекстному меню вибрати subtitles - Enable, знявши відмітку поруч з цим пунктом. Субтитри зникнуть. В інших програмах для перегляду відео субтитри можна прибрати аналогічним чином, скориставшись відповідним пунктом меню.
  2. Відмовитися від перегляду субтитрів при використанні апаратного плеєра можна за допомогою відповідної кнопки пульта або ж елемента екрана (з подробицями можна ознайомитися за інструкцією до конкретної моделі плеєра).