Як поставити двокрапку. не спрацьовує кнопка двокрапка на клавіатурі.

Якщо вам необхідно поставити двокрапка в тексті, ви можете зробити це двома способами: за допомогою зміни мови і наступним натисканням потрібних кнопок, а також за допомогою певної комбінації клавіш.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Якщо ви часто працюєте на комп'ютері з текстовими документами, вам напевно доводилося стикатися з необхідністю проставлення двокрапки в тексті. Тоді як для досвідченого користувача ПК подібна задача буде достатньо простої, для новачка вставка двокрапки в текст може перетворитися на справжню проблему. Розглянемо два способи, скориставшись якими, ви зможете вставити двокрапка в текст.
2
Якщо у вас встановлена російська розкладка клавіатури, перемкніть мову введення на англійську шляхом натискання клавіш «Shift» + «Alt» або «Alt» + «Ctrl». Щоб поставити двокрапка в тексті, утримуйте кнопку «Shift» в англійській розкладці і натисніть клавішу двокрапки. Якщо подивитися на кнопку «Enter», то дана клавіша буде третьою від неї. Також існує інший спосіб проставлення двокрапки в тексті, який діє тільки на стандартній клавіатурі (101 і більше клавіш).
3
Спосіб другий. В цьому випадку вам знадобляться цифрові клавіші, розташовані в правій частині клавіатури. Відразу слід зазначити той факт, що в даному способі будуть неефективними цифрові клавіші, розташовані в ряд над літерними. Затисніть правий «Alt». Утримуючи дану кнопку, наберіть на правих цифрових клавішах комбінацію 058, після чого відпустіть «Alt». Двокрапка буде проставлено відразу після того, як ви відіжметься кнопку.