Як розгалузилася інтернет.

Для більшості користувачів вже давно стало актуальним питання розподілу доступу в інтернет між декількома комп'ютерами або ноутбуками. Само собою, ні хто не хоче платити провайдеру за підключення кожного комп'ютера окремо. І це в мінімальних масштабах квартири. А якщо мова йде про мініатюрному офісі? Витрати на підключення та обслуговування навіть десяти комп'ютерів стають просто величезними. Але є кілька способів позбавити себе від зайвих фінансових втрат шляхом розгалуження інтернет каналу.
Вам знадобиться
  • Свитч
  • мережеві кабелю
Інструкція
1
Для початку виберіть свитч. Що стосується фірми-виробника або моделі - це вирішувати вам. Основний параметр при виборі всього один: кількість слотів для підключення. Тобто якщо у вас дома 3 комп'ютера, то вам не потрібен свитч з двадцятьма портами, а підійде пристрій з мінімальним набором слотів.
2
Придбайте другу мережеву карту, якщо такий ще немає, для основного комп'ютера. З нього буде лунати інтернет на інші машини. Якщо у вашому комп'ютері-сервері немає вільних PCI слотів для мережевої карти, то поміняйте вже існуючу карту на багатоканальний аналог. Підключіть комп'ютер до основного (або першому) порту. В налаштуваннях з'явилася локальної мережі вкажіть IP-адресу 192.168.0.1, а маску підмережі залиште ту, що запропонує система.
3
Підключіть інші комп'ютери до світч за допомогою мережевих кабелів. Відкрийте властивості протоколу TCP/IPv4 для нової локальної мережі. Далі заповніть наступні поля: 1. IP-адреса: 192.168.0.X, де Х - майбутній номер комп'ютера в сеті.2. Основний шлюз: 192.168.0.13. DNS-сервер: 192.168.0.1
4
Відкрийте властивості підключення до інтернет у на комп'ютері-сервері, перейдіть у вкладку «загальний доступ» і дозвольте локальної мережі світча використовувати дане підключення до інтернет у.