Як додати потужність двигуну. Як збільшити потужність варіатора на скутері.

Зробити свій автомобіль швидше можна або поліпшивши характеристики двигуна, або попрацювавши над аеродинамікою машини, його вагою і зчепленням з поверхнею дороги. Керуючись базовими принципами роботи автомобіля, ви цілком зможете додати потужність двигуну і змусити машину їхати швидше.
Вам знадобиться
  • - повітряний фільтр
  • - суперчарджер
  • - турбокомпресор
  • - покращений випускний колектор
  • - поліпшені головки блока циліндрів
Інструкція
1
Поміняйте повітряний фільтр. Або замініть свій штатний фільтр на відповідний для вашої моделі автомобіля, але більший за розміром, або поставте фільтр з так званим нульовим опором. Ці заходи дозволять вашому двигуну простіше "вдихати" повітря, тим самим збагачуючи паливно-повітряну суміш, а значить, збільшуючи потужність двигуна.
2
Поставте суперчарджер або турбокомпресор. По суті, обидва ці пристрої створені для того, щоб нагнітати повітря в камеру згоряння палива. Суперчарджер розкручується силами вашого двигуна, в той час як турбіна приводиться в рух потоком відпрацьованих газів. З суперчарджером ви отримаєте значний стабільний приріст як в потужності, так і у витраті палива. Турбокомпресор також збільшує потребу вашого двигуна в пальному, хоча і трохи менше, але у нього є одна неприємна особливість: утворення так званої турбоями. Турбіна зазвичай починає повноцінно працювати тільки на високих оборотах, приблизно з трьох тисяч. Так що поки ви не розкрутили свій двигун як слід, їхати будете з тією ж швидкістю, що і на звичайному автомобілі з атмосферним двигуном. Якщо для вас критично швидке прискорення при початковому розгоні, то турбонаддув - не ваш вибір.
3
Замініть колектори. Стандартні колектори, що розташовуються безпосередньо на головці блоку циліндрів відповідають за розподіл паливно-повітряної суміші і відведення відпрацьованих газів. Поліпшити динаміку двигуна за допомогою модифікації впускного і випускного колекторів можна двома способами: пополірувавши наявні або замінивши їх на ті, що володіють кращою пропускної способностью.Еслі ви відполіруєте внутрішню поверхню впускного колектора, то це зменшить опір, а значить зробить проходження паливно-повітряної суміші простіше , і як наслідок збільшить потужність двигуна.
4
Замініть головки блока циліндрів. При пошуку запчастини на заміну нас цікавитиме кількість клапанів, що припадає на кожен циліндр двигуна. Зазвичай їх по два: один для впуску паливно-повітряної суміші, другий - для відводу відпрацьованих газів. Поліпшені головки як правило мають удвічі більше число клапанів на кожен циліндр двигуна, а значить, справляються зі своєю роботою ефективніше, і можуть значно вплинути на потужність двигуна.
5
Влаштуйте двигуну генеральне прибирання. Для того щоб додати потужність двигуну, зовсім не обов'язково щось переробляти або модифікувати. Якщо ви вважаєте, що інженери, які проектували ваш автомобіль, дещо в своїй справі все-таки розуміють, і не хочете зі своїми рудиментарними знаннями втручатися в зону чужої компетенції, спробуйте просто довести до досконалості і підтримувати у відмінному стані те, чим ваш автомобіль нагородив завод.Топліво вкрай рідко згорає чисто: неодмінно залишаються вуглеводні, які накопичуються у вигляді нагару на стінках камер згоряння, впускного колектора (якщо у вас інжекторний двигун з прямим впорскуванням) і тарілках клапанів. В результаті двигун значно втрачає в потужності. Щоб підтримувати свій полум'яний мотор в тонусі, ми рекомендуємо через кожні 100-150 тисяч пробігу проводити очістку.Еслі ви ніколи раніше не робили нічого подібного, а ваш автомобіль має солідний пробіг, то ви будете задоволені результатом.
6
Зменшіть вагу автомобіля. Це прямо не додасть потужності двигуну, але оптимізує використання його сил і зробить машину швидше. Почніть з прибирання в багажнику, а якщо цього виявиться недостатньо, то ви можете спробувати замінити окремі елементи обробки або кузова на ті, що виготовлені з більш легких матеріалів.
Корисна порада
Якщо ви встановили турбокомпресор, розумно буде також встановити і інтеркулер, який буде охолоджувати повітря, що надходить у двигун, сприяючи підвищенню потужності.
Потужність комп'ютера визначається його продуктивністю відносно ряду завдань, які він виконує. Продуктивність, в свою чергу, складається з ефективності і швидкодії ряду пристроїв - процесора, відеокарти, оперативної пам'яті та інших.
Інструкція
1
Існує два основних варіанти збільшення продуктивності комп'ютера, вибір використання одного з них залежить від вашого бюджету на збільшення потужності комп'ютера і від вашої грамотності в поводженні з нім.Первий спосіб - заміна компонентів комп'ютера з метою підвищення загальної продуктивності. Заводська комплектація може завжди бути розширена і посилена. Ви можете замінити майже всі деталі, якщо це персональний комп'ютер, або додати оперативної пам'яті, якщо це ноутбук або нетбук. Ви можете самі докупити і встановити необхідні елементи, а можете звернутися в сервісний центр, де вас проконсультують, допоможуть з установкою.
2
У випадку, якщо ви хочете додати потужності комп'ютера, не розкриваючи його, зверніть увагу на операційну систему, яку він використовує. Якщо використовується операційна система, яка старше Windows XP, то без сумніву вона використовує багато ресурсів на своє оформлення. Вимкніть візуальне оформлення, таке, як прозорість вікон, колір вікон і т.п., що звільнить ресурси, яких вам до цього не вистачало.
3
Зверніть увагу на ті процеси, які йдуть у фоновому режимі. Кожен з цих процесів споживає певну частку оперативної пам'яті і потужності процесора. Очистіть автозагрузку і фонові процеси за допомогою Loonies Admint для того, щоб максимізувати вільну потужність вашого комп'ютера. Ця програма очистить автозагрузку в тому числі і від тих елементів, які не видно в стандартній папці "Автозавантаження".