Як вибрати плитку для кухні.

Вибір покриття для кухні - відповідальне заняття. Можна сказати, що кухня - це найважливіша частина кожної квартири. Тому причина ретельного уваги саме до цієї частини вашого "гніздечка" цілком зрозуміла. У даній інструкції ми допоможемо вам підібрати плитку для вашої кухні . Отже, кілька простих порад про те, як зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Серед величезної кількості найменувань будівельних матеріалів для обробки кухонного приміщення оптимальним варіантом є керамічна плитка. Вона гігієнічна, легко миється і є одним з найбільш довговічних матеріалів. Треба також зауважити, що, говорячи про вибір плитки, ми маємо на увазі не тільки настінну, але і в тому числі напольную. У поєднанні з підлогами, що обігріваються вона може стати прекрасним елементом вашої кухні .
2
На підлоговому покритті в кухні не можна економити, особливо якщо це керамічна плитка. Пол в кухні частіше інших брудниться, по ньому більше ходять, він частіше схильний до різних силових дій. Ось чому слід брати плитку з високою міцністю і вологостійкістю. Визначити яка міцність у плитки вам з радістю допоможе консультант в магазині.
3
Для облицювання стін кухні використовуйте менш міцну і дорогу плитку, вона не так сильно схильна будь-яким впливам, і сенсу витрачати зайві кошти на дорогу в цьому випадку немає. Своє увагу варто звернути лише на те, наскільки стійка вона до різних хімічних впливів, так як з різними жирами й чистять контактувати їй все одно доведеться.
4
Навіть якщо ви купуєте плитку в спеціалізованому магазині, ретельно перевіряйте її на наявність тріщин і сколів. Вони могли легко з'явитися при транспортуванні, тому перевірте плитку на наявність даних дефектів ще в самому магазині. Інакше її можуть списати на вас самих. Також перевірте на різні нерівності і прямоту кутів: одна невірна деталь може зіпсувати всю "мозаїку" вашої кухні . Слідуйте даними правилам і будьте впевнені, що відмінний результат не змусить себе довго чекати!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g8odVcB-HGM