Як благословляти дітей.

Батьки мають великою силою даної від Бога. Не залежно від того, визнають вони Його існування чи ні. Благословенням вони очищають шлях дитини від усякої скверни. Мами відчувають, коли з малюком коїться щось недобре, навіть якщо він далеко від неё.Невозможно весь час бути поруч. Як б не були всемогутні мами і тата, людськими силами непросто захистити сина чи доньку від грубості, жорстокості, нещасного випадку.
Вам знадобиться
  • Є тільки один спосіб: благословенням і молитвами зміцнити дух дитини. Доручити вищим силам, наглядати за ним.
Інструкція
1
Деякі батьки не визнають існування Вищих сил взагалі, але благословення - напуття ніколи зайвим не буде. Це аналогічно тому, що як би вільно ми не відчували себе за кермом, дитини слід пристібати ременем безпеки. Благословення не займе багато часу. Досить сказати прощаючись: «Благослови тебе Господь». Можна навіть не вимовляти, просто подумати.
2
Слова, що ми вимовляємо, мають глибокий духовний зміст. Випромінюють радість, світло, тепло. Вони повинні виходити з серця. По телефону м'яке переконливе: «Бог в допомогу» дасть відчуття внутрішнього спокою. Додасть довіри у взаємини.
3
Починаємо з подяки Господу. Це приведе вас і ваших дітей до божественного осмислення життя. Кожна молитва є благословенням. Змушує замислитися про себе самого, своїх вчинках. В церкви поставити свічку і попросити у Всевишнього: «Господи, Благослови моє чадо».
Зверніть увагу
Спосіб життя мам і тат і є благословення-напуття їх дітям.
Корисна порада
Божественне присутність ми відчуваємо кожним подихом, щонайменшої клітинкою тіла, нехай і не надаємо цьому значення. Неважливо чи вірять батьки в те, що після того як люди вмирають їх з'їдають черв'яки разом з нутрощами і душею або в те, що душа після смерті покидає тлінний світ і прагне на зустріч до світла. Добрими справами і словами можемо захистити найдорожче на світі своєї дитини. Спосіб життя мам і тат і є благословення-напуття їх дітям.