Як покрити лаком двері. Як пофарбувати старі двері вкриті лаком відео урок.

Завдяки своїй прозорості, лак підкреслює красу справжнього дерева. Навіть недорогі двері з масиву сосни, які ви самі можете обробити лаком, будуть виглядати якісно і дорого. Перед початком лакування враховуйте, що всі двері , що виходять в один коридор, повинні бути, по можливості, однакового кольору. Так що купуйте лак одного тону.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні двері
  • - лак для дерев'яних поверхонь
  • - маленький валик або кисть
  • - ганчірочки
  • - шлифмашинка
  • - наждачний папір мелкозернистая і грубозерниста
  • - будівельний фен
  • - шпатель
  • - шпаклівка по дереву
Інструкція
1
Ви придбали нові двері з необробленого масиву, тоді роботу по зняттю старого покриття ви пропускаєте. Надайте двері горизонтальне положення. Покладіть її на табуретки, а на підлогу підстеліть газети, щоб лак не накапав на ваше покриття.
2
При реставрації старої двері , зніміть її з петель і помістіть на табуретках. Тепер необхідно очистити двері від старого покриття. Якщо ваші двері була покрита фарбою, то вам знадобиться будівельний фен і шпатель. Знімайте покриття в добре провітрюваному приміщенні, запах розігрітої фарби буде дуже сильний. Направляйте фен на оброблювану поверхню. Від гарячого повітря фарба почне пузиритися. Знімайте фарбу шпателем. Потім всю двері обробіть шліфмашінкой.Еслі двері була покрита лаком, то зніміть старе покриття шлифмашинкой або наждачним папером.
3
При наявності тріщин або відколів на дерев'яній поверхні застосуєте шпаклівку. Підберіть шпаклівку так, щоб вона підходила за кольором до двері . Після повного висихання обробленого місця, пройдіться по ньому наждачкою.
4
Перелийте лак з великої банки в пластикову ємність з ребристим краєм, щоб про нього було зручно віджимати зайвий лак з валика. Окунув поролоновий валик в лак, проведіть їм по краю ємкості. Рівномірно покрийте поверхню двері . Не допускайте патьоків. Лак повинен повністю просохнути. Двері стане шорстка. Не лякайтеся, так і повинно бути.
5
Візьміть в руки мелкозернистую наждачний папір і відшліфуйте поверхню. В будівельному магазині продається спеціальний тримач для наждачки, щоб не пошкодити руки. Якщо у вас немає такого пристосування, то візьміть дерев'яний брусок і оберніть його наждачним папером. Таким чином вам буде легше і зручніше шкурить. Вологою ганчірочкою зітріть деревний пил з двері . Знову покрийте шаром лаку. Пошкурьте. Для гладкого покриття необхідно нанести 3 - 4 шари лаку.
Зверніть увагу
Лаки можуть бути Колеровать. Тому ваша проста двері з сосни може виявитися благородного кольору мореного дуба.
Корисна порада
Придбайте акриловий лак для покриття двері. Він не має запаху, працювати з таким лаком буде безпечно і приємно.