Як в'язати візерунки на рукавицях. Як в'язати рукавиці жакардовим візерунком.

Рукавиці - практично незамінний предмет зимового гардеробу дорослих і дітей. Для рукодільниць в'язання рукавиць - це величезний простір для фантазії. Можна пов'язати однотонні рукавиці або з жакардовим візерунком. Візерункові рукавиці будуть тепліше і затишніше, тому що пов'язані з 2 і більше ниток. Для в'язання дорослих рукавиць підійдуть візерунок «коси», «ромби», «сердечка» і будь-який інший орнамент. Дитячі рукавиці можна прикрасити узором «сніжинка», «коса», вив'язати тварин.
Вам знадобиться
  • Спиці панчішні, пряжа.
Інструкція
1
На панчішні спиці наберіть 36 петель і зв'яжіть гумкою 2х2 10 см.Распределіте петлі наступним чином: 4 виворітні петлі, 12 петель візерунка «коса», 20 петель виворітних. Перші 20 петель - тильна сторона, решта - долоню. Продовжіть в'язання по малюнку до великого пальця.
2
Щоб зробити отвір під великий палець, зніміть на шпильку 6 петель і наберіть 6 петель на спіцу.Продолжіте в'язання до кінчиків пальців.
3
Зменшення петель миска рукавиці: В кінці 2-ої та 4-ої спиці пров'яжіть дві петлі разом лицьовою, за передню стінку петель.Вначале 1-ої та 3-ої спиці - дві разом лицьовою, за задню стінку петель. Продовжуйте убавленія, поки на спицях не залишиться 2-3 петлі. Пров'яжіть їх разом і закрийте.
4
В'язання великого пальця: Петлі з шпильки надіньте на спицю. Зверху так само наберіть петлі. З боків наберіть по 2 петлі.Вязаніе продовжите по колу. Дов'язати до потрібної довжини, рівномірно збавте петлі. Решту, 2-3 петлі закрийте.