Як видалити скайп.

Скайп є безумовним лідером у сфері програмних продуктів, що забезпечують можливість голосового та відеозв'язку користувачів Інтернет, розташованих в будь-яких куточках планети.

Незважаючи на те, що подібна функціональність з'являється все в нових досить поширених додатках, наприклад, таких як популярний в Росії інтернет-пейджер qip, число користувачів скайп росте все більш високими темпами. Причиною такої високої популярності цієї програми є не тільки величезне число людей, яким зараз можна зателефонувати через скайп, але і досить висока Функціональна клієнта, що робить спілкування простим і зручним ряді випадків з'являється необхідність деінсталювати скайп - наприклад, перед установкою останньої версії давню і сильно застарілу версію програми краще деінсталювати. Для того щоб повністю видалити скайп, дотримуйтесь простий послідовності кроків:

  1. Закрийте програму. Як правило, для цього недостатньо просто натиснути червоний хрестик в кутку вікна, так як скайп в цьому випадку залишиться запущений, просто буде згорнутий в системний трей. У цьому можна переконатися, пошукавши в треї звичний значок скайпу, який відбиває зовнішнім виглядом мережевий статус програми. Виявивши цей значок, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть "Вихід".
  2. Тепер можна видалити скайп стандартним способом, відкривши Панель управління і вибравши розділ «Програми та засоби». Ти тут значок скайпу, встановіть на нього курсор і натисніть кнопку «Видалити».

В системах Windows останніх поколінь для виконання подібних дій користувач повинен мати достатні повноваження. Якщо при спробі видалення програми через Панель управління з'являються повідомлення про те, що у користувача недостатньо прав для виконання операції, або для нього закритий доступ до цього розділу, значить, для видалення програми буде потрібно увійти в систему з адміністраторськими полномочіямі.Обратіте увагу на те, що навіть повна деінсталяція самої програми не видаляє логи спілкування в чаті скайпу, а також іншу інформацію користувача. У цьому можна переконатися, встановивши програму знову - після установки логи розмов будуть як і раніше доступні.

Програма Skype використовується для спілкування через інтернет. На відміну від ICQ, Skype частіше використовується для відео-дзвінків, ніж для обміну текстовими повідомленнями. Якщо дане додаток вам більше не потрібно, його можна видалити, як і будь-яку іншу програму.
Інструкція
1
Зайдіть в розділ «Програми та засоби». Дану утиліту можна запустити через «Панель управління», меню «Пуск». У вікні за хвилину-дві сформується список всіх встановлених в системі додатків і утиліт. Можете також зайти в «Мій комп'ютер» і натиснути в лівому стовпчику графу під назвою «Установка та видалення програм».
2
Знайдіть у списку програму Skype. Відсортуйте список за алфавітом, якшо по заголовку даного шпальти, або за датою установки, щоб було легше знайти програму Skype. Встановіть курсор миші, виділивши, таким чином, весь рядок. Після виділення програми у списку в меню вікна над списком з'явиться додатковий пункт «Видалити». Клацніть по даному пункту лівою кнопкою миші, щоб запустити процедуру видалення програми з операційної системи. Даний пункт може бути недоступний, якщо ви не володієте достатніми правами.
3
Підтвердіть запит системи про те, що дійсно хочете видалити вибраний додаток. Зверніться за процедурою видалення програми, поки не з'явиться повідомлення, що програма успішно видалена. Ярлик запуску додатка також пропаде з області робочого столу. Можете зайти в системний локальний диск і знайти там в списку назва програми, яку хочете видалити. Далі видаліть всі файли, які знаходяться в папці з програмою.
4
Всі програми, встановлені в операційну систему, потрібно видаляти коректно. Якщо програма не має своєї власної посилання на видалення в меню пуск, завантажте утиліту «Програми та засоби» і видаліть додаток стандартними засобами Windows. Як правило, програмне забезпечення з персонального комп'ютера можна видалити і сторонніми програмами, однак операційна система прекрасно справляється з цим самостійно.