Як підібрати червону помаду.

Червона помада - це не просто один з квітів помад. Ця зброя спокушання, постріл прямо в ціль. Вдало підібрана червона помада здатна вас миттєво перетворити, створити образ фатальної жінки. Червона помада - це класика, і вона як і раніше є модним трендом. Причому яскраві губи можна «носити», навіть не чекаючи особливого випадку. Вона йде всім без винятку. Потрібно лише знайти свій відтінок, який підходить саме вам.
Інструкція
1
Головне, на що потрібно орієнтуватися у виборі помади, - це колірний тип і відтінок вашої кожі.Розоватая шкіра: вибирайте «холодні» відтінки помади з рожевим або блакитним відтінком. Також при цьому типі шкіри буде розкішно виглядати класична яскраво-червона помада.Золотісто-персикова шкіра: підходять всі «теплі» відтінки червоного з відтінком оранжевого.Очень світла шкіра: томатно-червоні оттенкі.Умеренно-світла шкіра: червоно-лілові й малинові відтінки .Смуглая шкіра: журавлинні і вінние.Для більшості типів шкіри: помада з коричневим оттенком.І ще один нюанс: при жовтому відтінку зубів не варто купувати помаду з помаранчевим оттенком.Чтоби переконатися, що помада дійсно вам підходить , просто піднесіть помаду до обличчя в магазині. Якщо колір обличчя і помада гармоніюють один з одним, ваше обличчя пожвавлюється - ви знайшли свою помаду .
2
Червона помада може освіжити стомлене обличчя і перетворити повсякденний образ в сесуально-притягальний. З іншого боку, вона може зробити дуже помітними всі недоліки. Червону помаду можна наносити, тільки в тому випадку, якщо у вас бездоганні шкіра і тон обличчя і доглянуті губи. Якщо ви регулярно користуєтеся червоною помадою, не забувайте час від часу отшелушивать шкіру губ. Робити це потрібно обережно, щоб не травмувати ніжну і тонку шкіру на губах.
3
В плані макіяжу, червоною помаді не потрібні «конкуренти». Користуючись яскравою помадою, потрібно зробити рум'янець ледве помітним. Виділяти очі також не варто, достатньо чорної туші для вій. Можна також використовувати підводку, завдаючи тонкий контур уздовж росту вій. В цілому, в створенні макіяжу діє загальне правило: робити акцент на чомусь одному - на очах або на губах. Інакше яскраве розфарбування може виглядати вульгарно і нелепо.Нанося червону помаду , небажано експериментувати з контуром губ: важливо дотримуватися їх природної лінії.
4
Червоні губи ідеально поєднуються з французьким манікюром. Але якщо ви хотіли б використовувати її в поєднанні з таким же лаком для нігтів, то зверніть увагу на те, щоб відтінок помади і лаку повністю збігався.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XzJ5QSrdjHk