Як зробити красиву кнопку.

Подорожуючи по просторах інтернету, користувачі часто звертають увагу на графічне оформлення ресурсів. Це важливий параметр будь-якого сайту. Від зовнішнього вигляду сторінки залежить, залишиться відвідувач на ній або закриє і вже ніколи її відвідає. Тому графіку сайту надають особливого значення. Але при оздобленні ресурсу не слід забувати і про його функціональності. Посилання повинні бути схожі на посилання, а кнопки - на кнопки.
Інструкція
1
Щоб зробити гарне оформлення для сайту вам знадобляться знання графічних редакторів. Один з лідерів у цій галузі - це Adobe Photoshop. Відкрийте вашу програму. Створіть новий документ з параметрами зазначеними на зображенні.
2
Залийте фон кольором «bfbfbf». За допомогою інструменту «переміщення» встановіть горизонтальну і вертикальну напрямні по центру документа. Виберіть інструмент «прямокутник із закругленими краями». Зверніть увагу, він повинен знаходитися в режимі «шар фігура». Наведіть курсор на центр документа, натисніть лівою кнопкою миші і одночасно утримуйте клавішу «Alt». Намалюйте прямокутник. Відкрийте стилі шару і встановіть параметри, які вказані на зображенні.
3
Затисніть на клавіатурі клавішу «Ctrl» і клікніть лівою кнопкою миші по шару з фігурою. Завантажиться виділення. Візьміть з панелі інструментів «прямокутне виділення». Встановіть його в режимі віднімання. Окресліть верхню частину виділення. Створіть новий шар і залийте його білим кольором. Встановіть прозорість шару на 20%.
4
Візьміть інструмент «текст». Напишіть потрібне вам слово. Встановіть шрифт, розмір і накреслення тексту. Зайдіть в стилі шару і задайте наступні параметри. Ваша кнопка готова.
5
Тепер перевіримо її на точні пікселі. Візьміть інструмент «збільшення». Максимально збільште розмір кнопки. Уважно перегляньте всі краї. Вони повинні мати чіткі межі. Ніяких перехідних кольорів. Якщо форми не чіткі - завантажте функцію «вільне трансформування» і клавішами управління поправте форму кнопки. Тепер ви можете розмістити її на вашому сайті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=czRww1z7YBA
Створення кнопок в HTML здійснюється за допомогою тегів і
Інструкція
1
Використання дескриптора додає на сторінку кнопку з ім'ям name і значенням value. Атрибут name задає елементу унікальний ідентифікатор і використовується для визначення оброблювачем форми його значення. Value виводить необхідний текст поверх. Наприклад, для створення кнопки запишіть наступний код:
Дана команда створить кнопку з ім'ям button і написом «Відправлення» на ній.
2
Дескриптор
3
Атрибут form задає ідентифікатор форми, який буде використовуватися для обробки даних. Formaction встановлює обробник форми в іншій частині документа, іншому файлі або сайті. Formmethod відповідає за визначення методу пересилання даних. Name задає ім'я кнопці, type - тип (звичайна, для відправки даних або для очищення форми). Value - значення, яке буде зчитуватися скриптами. На кнопці буде відображатися зображення з вказаною адресою і жирний текст.
4
Щоб створити кнопку, яка буде обробляти введені дані, необхідно в атрибуті вказати відповідний тип: Щоб створити кнопку, яка стирає введені користувачем дані, задайте type="reset".
Зверніть увагу
Дескриптор повинен обов'язково використовуватися в якості вмісту тега
. Кнопка