Як готувати і пити протеїновий коктейль ?

Протеїновий коктейль - напій хоч і не настільки поширений (в меню кафе його знайти неможливо), однак сьогодні дуже навіть популярний. Шанують новомодне питво спортсмени, зокрема, бодібілдери, оскільки в даному продукті сконцентровані необхідні для збільшення м'язової маси білки. Він незамінний для тих, хто проводить в тренажерному залі більше трьох годин на день або займається силовими видами спорту. Як приготувати і пити протеїновий коктейль?
Інструкція
1
Протеїновий коктейль можна купити: або у вигляді порошку, який, як правило, розводять в молоці або йогурті, або у вигляді готового до споживання напою.
2
Кращий варіант напою для набору м'язової маси (і збереження здоров'я, звичайно) - приготований в домашніх умовах. В рецепт коктейлю входять багаті білками продукти: молоко, яйця, сир, гриби, горіхи, шоколад і пр. Зрозуміло, все відразу змішувати не варто: добре поєднуються один з одним, припустимо, молоко, гриби та яйця. Або ось так: молоко, горіхи, шоколад.Для поліпшення смакових властивостей чудо-міксу додають ягоди, фрукти (особливо добре підходить ананас, який, як відомо, сприяє спалюванню жирів), вівсяні пластівці, какао, корицю і т.д.
3
Якщо ви готуєте напій самі, намагайтеся не готувати про запас - беріть продукти рівно на один стакан. Якщо ж у вас виходить більша кількість, зберігайте надлишок в холодильнику, в закритій кришкою скляній ємності.
4
Пити готовий коктейль положено теплим, підігрітим до 30-35 градусів - максимально комфортною для організму температури. Приймати його потрібно не поспішаючи.
5
Що стосується часу прийому, відзначимо: пити протеїновий коктейль прийнято за півгодини до фізичних навантажень і через півгодини після тренування. Важливо пам'ятати, що протягом дня варто обмежити споживання жирної і важкої їжі.
6
Замінювати основні прийоми їжі - сніданок, обід або вечерю - коктейлем можна!
Зверніть увагу
Протеїнові коктейлі мають протипоказання. Це: - зайва вага, - ожиріння, - цукровий діабет, - алергія на лактозу, - схильність до подагри, утворенню каменів в сечовому міхурі.