Як поставити одне вухо собаці.

Буває, що собака породиста, та й перспективна в плані виставок, а ось одне вухо ну ніяк не бажає вставати. Зіткнувшись з такою проблемою, не потрібно засмучуватися, можливо, що ще просто не настав час. Якщо вік вже підійшов, а вушко вперто висить, необов'язково, що у вас бракована собака, проблема може бути в іншому.
Інструкція
1
Зверніть особливу увагу на раціон харчування вашої собаки. Іноді тварині просто не вистачає поживних елементів, які беруть участь в побудові хрящової тканини. Від каші вуха не піднімуться, тому частково замініть її більш калорійними і багатими вітамінами продуктами. Годуєте собаку кісточками, спеціальними кормами та продуктами з високим вмістом кальцію. Добре допомагає формуванню вушок яловичий бульйон на кісточці, сир, яйця і молоко.
2
Зробіть трикутник за формою собачого вуха з картону. Прикладіть його із зворотного боку і приклейте лейкопластиром. Якщо ви зробите трикутник з м'якого матеріалу, але достатньо щільного, можете вкладати його з внутрішньої сторони вуха. Тварина має носити таку конструкцію кілька місяців. Не використовуйте замість лейкопластиру клей, адже він може викликати алергічні реакції, які зустрічаються і у тварин. От тільки не кожна собака погодиться на це. Ходити з картоном на вусі не зовсім зручно.
3
Відвідайте ветеринарного лікаря. Він огляне вашого улюбленця і дасть більш точні рекомендації. Іноді виготовляють або купують спеціальну конструкцію за формою голови собаки, яку потрібно носити строго відведений час. Період шкарпетки визначає доктор, відштовхуючись від індивідуальних особливостей будови вуха, які властиві породі собаки, а також і від ступеня відхилення. Ветеринар може прописати спеціальні препарати, які сприятимуть формуванню вушка.
Корисна порада
Якщо ви не плануєте підкорювати виставкові зали, залиште все так, як є. Поставити вухо досить важко, а собаці некомфортно в різних конструкціях на голові.