Як понизити високу температуру.

Гіпертермічний синдром - це підвищення температури тіла вище 38,5 ° С. Найбільш частими причинами підвищення температури є: гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), грип, гострі бронхіти, пневмонії, перегрівання у дітей раннього віку, захворювання нервової та ендокринної системи, алергічні реакції та інші.
Інструкція
1
Застосовують фізичні методи охолодження для зниження температури: рушник, змочений холодною водою на лоб; обтирання тіла губкою, змоченою 40% спиртом, горілкою, оцтом (9% столовий оцет і вода змішуються в обсягах 1: 1, після обтирання обов'язково дати обсохнути); обдування вентилятором; бульбашки з льодом на проекції великих судин (пахова область).
2
Рекомендується додаткове пиття у вигляді води, морсу (на 0,5 - 1 л. Більше норми). Температуру необхідно знижувати поступово, не більше 1 ° С на годину. В умовах підвищеної температури вірус не розмножується.
3
Застосовуються ефективні та безпечні жарознижуючі препарати: парацетамол (еффералган, Калпол, тайленол, панадол) або нурофен (ібупрофен). Форми лікарських засобів на фармацевтичному ринку найрізноманітніші: таблетки, свічки, сироп. Разові дози препарату на прийом обов'язково уточнюються у лікаря. При необхідності разову дозу жарознижуючого препарату на прийом можна повторити, але не більше 4 разів на добу, з інтервалом між прийомами 4 години. Дітям раннього віку (до 3-х років) можна ввести жарознижуючі свічки, містять парацетамол.
4
Якщо температура після проведення всіх заходів не знижується, здійснюється виклик лікаря або виклик швидкої медичної допомоги для введення літичної суміші. До складу літичної суміші входить 50% анальгін, 1% димедрол.
Температура тіла є важливим показником стану організму. Підвищена говорить про те, що людина бореться з інфекцією, йде адекватна імунна реакція організму. Але буває так, що температура тіла опускається да 34-35 ° С і людина відчуває занепад сил.
Інструкція
1
Дійсно, знижена температура (її ще називають субфебрильної) при простудних захворюваннях вимотує організм набагато більше, ніж висока. Людина відчуває занепад сил, сильну втому і втрачає будь-яку працездатність. При підвищеній температурі можна прийняти медикаменти, які швидко подіють, а як підвищити знижену? Запам'ятайте, що низька температура буває у людей, імунна система яких не в порядку. Тобто, щоб уникнути пониження в небезпечні для здоров'я періоди, вживайте продукти, які містять достатню кількість вітамінів, більше відпочивайте і не перевтомлюйтеся.
2
Якщо така проблема вже виникла, виконуйте наступні указанія.Посетіте лікаря (або викличте додому) - температура нижче норми може свідчити про те, що ви не до кінця долікували минулі хвороби. А можливо, у вас знижений рівень гемоглобіну в крові, порушені функції щитовидки або інших залоз. Вам доведеться здати необхідні аналізи і, якщо хвороба виявиться, слідувати розпорядженням доктора.
3
Якщо хвороб у вас не знайшли, а після відвідин медичного закладу температура так і не підвищилася, вам доведеться змінити спосіб життя. Займайтеся активним спортом (без перенавантажень), дотримуйте головні принципи здорового харчування (відмовтеся від алкоголю, введіть в раціон достатню кількість вітамінів).
4
Так як медичних препаратів для того, щоб підняти температуру тіла не існує, при виникненні такої проблеми можна застосувати засоби нетрадиційної медицини. Так як знижена температура пов'язана з розладом периферичної системи, корисним буде зайнятися східними єдиноборствами або лікувальної йогою - це повинно дати очікуваний результат.Еслі ви професійно займаєтеся спортом, то низька температура - це нормальне для організму явище. І задаватися питанням, як підвищити її, не має сенсу.