Як налаштувати модем в режим роутера. де подивитися налаштування модему.

ADSL- модем може бути налаштований як роутер (маршрутизатор) або Bridge. В режимі Bridge модем служить перехідником між мережним адаптером комп'ютера і телефонною лінією - в цьому випадку всі мережеві підключення налаштовуються на комп'ютері. В режимі роутера ADSL- модем - це міні-сервер, який надає мережеві послуги комп'ютеру. Цей режим найбільш безпечний і, в більшості випадків, переважний.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мережевий адаптер, спліттер, модем, Ethernet кабель, ADSL-кабель, адаптер живлення, інсталяційний диск з драйверами
Інструкція
1
Перед тим як налаштувати модем в режим роутера слід підключити його до ком'ютера і телефонної лінії. Для цього до роз'єму «Line» сплиттера підключіть телефонну лінію, до роз'єму «Phone» - телефонний апарат. ADSL модем підключіть до роз'єму «Modem» сплиттера за допомогою ADSL-кабелю. Підключіть ADSL- модем до джерела живлення через адаптер. При правильно підключеному сплітері індикатор «ADSL» на модем е повинен блимати. Потім підключіть роз'єм «Ethernet» модем а до мережного адаптера комп'ютера за допомогою Ethernet кабелю. Індикатор «LAN» на ADSL модем е повинен світитися.
2
Далі необхідно налаштувати IP. В меню "Пуск" виберіть "Налаштування", потім "Мережеві підключення => Підключення по локальній мережі". Далі натисніть "Властивості". На вкладці "Загальні" відзначте пункт "Протокол Інтернету" (TCP/IP). Натисніть "Властивості => Отримати IP адресу автоматично". Підтвердіть вибрані настройки, натиснувши кнопку OK.
3
Налаштуйте маршрутизатор. Для цього відкрийте WEB-браузер і в адресний рядок введіть 192.168.1.1 або 192.168.1.2, в залежності від моделі модем а. На сторінці, авторизації, в поля "Login" і "Password", потрібно ввести відповідно "admin" і "admin". Точні дані вказані в документації, яку ви отримали разом з вашим модем ом.
4
Після авторизації необхідно створити інтернет-з'єднання з логіном і паролем, які надає інтернет-провайдер. Знайдіть в настройках модем а пункти, які містять поля "Username" і "Password/Userpass" і введіть значення, отримані від провайдера.
5
В меню налаштувань знайдіть пункти, в яких визначаються тип з'єднання і значення "VPI/VCI", "Encapsulation". Тип з'єднання вибирайте "PPPoE" або "PPPoE over Ethernet", значення "VCI/VPI" і "Encapsulation" або залишайте за замовчуванням, або вибирайте ті, що пропонує провайдер. Перезавантажте модем .
Зверніть увагу
Більшість 3G модемів почали випускатися з драйверами під Windows XP і Windows Vista, які цілком підійдуть для Windows 7. Налаштувати 3G модем на Windows 7 цілком реально. Проблема полягає в тому, що в автоматичному режимі драйвера не перебувають. Тому його потрібно встановити вручну, при цьому налаштування 3g модему займає всього пару хвилин.
Корисна порада
Початок роботи з пристроєм. - Підключіть телефонну лінію до порту Line сплиттера. ADSL порт DSL-2xxxU/BRU/C - до порту Modem. На цьому настройка пристрою закінчена. Якщо модем налаштований в режимі Bridge, то тільки один комп'ютер може мати доступ до Internet. Якщо провайдер використовує авторизацію PPPoE, то необхідно налаштувати PPPoE з'єднання за допомогою ОС комп'ютера.