Як зробити зоряний стелю.

Як красиво зоряне небо, як притягательно і загадково! Як шкода, що в суєті днів нам не вистачає часу зупинитися і подивитися на зірки, подумати про щось нематеріальному. Але вихід є, можна наблизити зірки, зробивши вдома зоряний стеля . Наші рекомендації переконають вас, що це зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • для зоряного стелі знадобляться: листовий матеріал (краще поліхлорвініл або ламінат товщиною 8-11мм), оптоволоконний кабель, монтажний клей, щільний картон для трафаретів, акрилові фарби, електричний кабель, галогеновий або світлодіодний проектор, профіль, підвіси і з'єднувачі для монтажу стелі, ніж, дриль, шуруповерт, кисті для малювання і розпилювач для фарби.
Інструкція
1
Приступаємо до роботи: Нанесіть на стеля розмітку.
2
Дрилем просвердлите отвори, за допомогою шурупів і шуруповерта прикріпіть до стін та несучого стелі підвіси.
3
Зберіть каркас з профілю, з'єднайте його з підвісами. На каркасі треба закріпити лист-основу. Відстань між ним і стелею не повинно бути більше 3см.
4
Зробіть окремий висновок електропроводки туди, де знаходитиметься контролер або проектор. Вимикач, само собою, встановлювати краще в доступному місці.
5
В листовому матеріалі просвердлите потрібну кількість отворів для виведення оптичних волокон, які закріплюють в даних отворах за допомогою монтажного клею. Діаметр отворів приблизно 2 -3мм, оптимальна кількість - 60-80шт на квадратний метр, хоча це індивідуальний параметр.
6
Протилежні кінці кабелю підключають до проектора чрез оптичний порт.Цвет і яскравість оптичних волокон в галогенового проекторі змінюється за допомогою обертового кольорового фільтра. В світлодіодному же проекторі зазвичай є контролер з набором різних програм, вони можуть створювати ефект падаючих або вибухають зірок і летять комет.
7
Готовий стеля можна розписати акриловими фарбами за заздалегідь підготовленим трафаретом. Для запобігання деформації картонного трафарету можна покрити його шаром лаку, а до стелі трафарет прикрепляйте малярським скотчем, який по закінченні робіт легко видалити. Фарбу можна наносити пензлем або розпилювачем. Малюнок на стеля можна нанести і люмінесцентною фарбою, проте врахуйте, що такий малюнок з розетки ніяк не вимкнув.
Зверніть увагу
Такий ефект досягається шляхом використання спеціальних світловодів при монтажі стелі. Барвисті переливи космічного пейзажу, обертання галактики, що спалахують і згасаючі зірки - все це не може залишити нікого байдужим вже з першого погляду на стелю «зоряне небо».
Корисна порада
Як влаштувати зоряний стеля у себе в квартирі, не докладаючи особливих зусиль і з мінімумом затрат? Нова технологія «Нічне Небо» дасть Вам можливість здійснити цю задумку. Технологія зоряних стель ідеальна для спалень і дитячих, ванних і будь-яких приміщень, наш стеля допоможе Вам піднятися над суєтою, забути про час серед неспішного плину світлових років!