Як почати з ним говорити.

Ініціативою в знайомстві і правом остаточного рішення, як правило, виступає чоловік. Однак часто представники сильної відчувають боязкість і не ризикують почати відносини. Якщо ви відчуваєте симпатію і розумієте, що ваші почуття взаємні, почніть говорити першою.
Інструкція
1
Якщо розмова відбувається в компанії, просто підійдіть до людини. Встаньте поруч, представтесь, якщо не знайомі поіменно. Розкажіть, як вирішили прийти на зустріч і звідки знаєте її організаторів. Якщо обставини цього не дозволяють, почніть з доречною жарти.
2
Продовжіть розмову. Згадуйте анекдоти. Не бійтеся здатися дурною, самоіронія завжди викликає повагу. В деяких випадках чоловіки взагалі воліють мати справу з дурнуватою жінкою - це ставить їх на щабель вище і піднімає їх самооцінку.
3
Звертайте уваги на подібність і відмінності характерів, наскільки це можна при першій зустрічі. Подібностей має бути більше. Часто в момент знайомства тільки вони і проявляються.
4
Мимохідь поцікавтеся, чи є у нього подруга. Якщо є, то не сподівайтеся на розвиток романтичних відносин, заспокойтеся на дружбі. Якщо він вільний, то сміливо пропонуйте йому зустрітися наступного разу ще де-небудь. Вислухайте його побажання до місця зустрічі, запропонуйте свої. Обміняйтеся телефонами на прощання.