Як розвинути зв'язки.

Зв'язки являють собою сполучну тканину, об'єднуючу скелетні кістки. Велика частина зв'язок розташовується близько суглобів. Таким чином, щоб розвинути зв'язки необхідно регулярно виконувати вправи на поліпшення роботи суглобів в тілі. Включіть в свої тренування суглобову гімнастику, вправи на розтяжку, і ваші зв'язки стануть міцними і еластичними.
Інструкція
1
На початку заняття виконайте невелику суглобову гімнастику. Встаньте прямо, руки витягніть перед собою, по черзі робіть кругові рухи в кистьових, ліктьових і плечових суглобах рук. Вага тіла перенесіть на праву ногу, також описуйте круги в бедренном, колінному і гомілковостопному суглобах лівої ноги. Повторіть вправи на суглоби правої ноги.
2
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки опущені уздовж тіла. З видихом опустіть верхню частину тіла вниз, руками обхопіть гомілки, тягніться грудьми вперед. Зафіксуйте положення на 1 хвилину. На вдиху перенесіть вагу тіла на праву ногу, обидві руки покладіть на гомілку цієї ж ноги, тягніть живіт до стегна. Затримайтеся в цій позі на 1 хвилину. На вдиху перенесіть вагу тіла знову в середину, а потім на іншу ногу. Повторіть розтяжку на ліву ногу.
3
Сядьте на підлогу, ноги випрямити перед собою, руки підніміть вгору. З видихом опустіть верхню частину тіла до ніг, тягніться вперед грудьми, спину намагайтеся не округляти. Пальцями обхопіть гомілки, стопи або пальці ніг, дихайте животом. Зафіксуйте позу на 2-3 хвилини. На вдиху поверніться у вихідне положення, потягніться нагору за руками.
4
Сядьте на п'яти, пальці рук зчепіть за спиною в «замок». На вдиху максимально відкрийте грудну клітку, підніміть руки вгору, розкриваючи плечові суглоби. Затримайтеся в позі на 3-5 хвилин. З видихом поверніться у вихідне положення.
5
Сядьте, коліна зігніть, ступні розташуйте по краях стегон. Коліна і гомілки повинні повністю опуститися на підлогу. На вдиху відхиліться тому і, допомагаючи собі руками, повністю лягайте на підлогу. Зафіксуйте позу на 3 - 5 хвилин, постарайтеся повністю розслабитися, дихайте животом. На вдиху повертайтеся у вихідне положення.