Як підвищити яскравість монітора. Програма для підвищення яскравості монітора.

Часом зображення на моніторі комп'ютера стає темніше і тьмяніше. Переглядаючи фотографії, доводиться застосовувати фільтр, коригувальний кольору, а в відеоплеєра - вручну збільшити яскравість картинки. Але чим постійно міняти настройки квітів, простіше підвищити яскравість монітора. Для цього існують програмні та апаратні засоби.
Інструкція
1
Підвищити яскравість монітора можна за допомогою кнопок налаштувань зображення, розташованих на його передній панелі. Крім управління яскравість ю зображення через меню і вибір відповідного параметра виробники зазвичай програмують швидкий доступ до цієї функції. Щоб підвищити яскравість монітора, натисніть на кнопку, розташовану на передній панелі, на якій схематично зображено сонце. Саме цим загальноприйнятим символом зазвичай позначають яскравість .
2
Якщо це не допомогло, і картинка на моніторі і раніше темніше, ніж вам хочеться, скористайтеся програмними засобами настройки зображення відеокарти. Для цього зайдіть через «Панель управління» в «Параметри дисплея» і натисніть кнопку «Додатково». Якщо у вас встановлені драйвери відеокарти від виробника або аналогічні їм, то в новому вікні налаштувань ви побачите вкладку з назвою моделі карти. Якщо ж у вас такої немає, то встановіть офіційні драйвери, оскільки засобами стандартних програм Windows підвищити яскравість монітора не вийде.
3
Зайшовши на вкладку налаштувань відеокарти, виберіть «Графічні характеристики» або аналогічний параметр, пов'язаний з регулюванням квітів. Ви побачите «бігунки», за допомогою яких зможете змінити яскравість і контрастність зображення. Для цього просто пересуньте їх в нове положення. Як правило, підвищити яскравість монітора виходить відразу ж.
4
На старих ЕЛТ- монітора х тьмяність - це його перша ознака наступаючої поломки. Сьогодні сенсу лагодити такий монітор, як це робилося раніше в відсутність альтернатив і при високих цінах на техніку, зазвичай немає, оскільки набагато дешевше можна купити його аналог з рук. Та й сучасні «тонкі» монітори коштують не дуже дорого. Тому якщо ваш старий монітор став темніти, краще придивіться до нових моделей в магазинах комп'ютерної техніки.
Іноді трапляється, що фарби на дисплеї стають блідіше, відтінки кольорів менш помітні. Або вам не подобається яскравість монітора, текст сприймається погано. Тоді потрібно зробити настройки яскравості дисплея.
Вам знадобиться
  • - монітор.
Інструкція
1
Налаштування виробляються за допомогою спеціальних програм калібрування, які встановлюються на персональний комп'ютер з інсталяційного диска або викачуються з інтернету. Дані програми активізують зображення на екрані. Вони пов'язані зі спеціальним пристроєм, тимчасово закріпленим спереду на монітор. Цей прилад дозволяє визначити рівень яскравості. Потім автоматично змінює настройки. Спеціальних драйверів на персональний комп'ютер для цього не потрібно.
2
Налаштувати яскравість монітора можна вручну. Для цієї мети на його передній панелі передбачено ряд кнопок. Включаючи їх, ви можете налаштувати яскравість і контрастність дисплея. Кнопки позначені стандартними значками. Вони можуть бути розташовані на бічній панелі монітора. Також варто відзначити, що на нових моделях моніторів кнопки можуть бути сенсорними, тому уважно дивіться, щоб випадково пальцем не натиснути якусь кнопку.
3
Клацніть кнопку настройки контрастності. Відкриється вікно налаштування. Клацаючи на плюс або мінус, виберіть зручну для вас контрастність. Збережіть налаштування і відключіть це вікно. Ви можете кілька разів поспіль призвести дані настройки, щоб порівняти становище яскравості на екрані у всіх випадках. Як правило, кожен користувач підбирає для себе найбільш оптимальний варіант.
4
Тепер приступаєте до налаштування яскравості. Так само, як і в попередньому випадку, клацаєте по кнопці настройки яскравості дисплея. У вікні, знову ж таки, рухаючись до плюса або мінуса, встановлюєте необхідну для вас яскравість. Знову збережіть налаштування і закрийте вікно. Яскравість дисплея налаштована. Варто зауважити, що налаштування, зроблені за допомогою спеціальної програми калібрування, якісніше, ніж настройка вручну.