Як перевірити ноутбук при купівлі. Як перевірити коли включали ноутбук.

Питання перевірки стану комп'ютера або ноутбука при покупці зараз дуже актуальне. Дуже важливо не тільки правильно підібрати характеристики ноутбука , а й перевірити його на працездатність всіх окремих елементів. Для досягнення цієї мети можна використовувати багато методів, деякі з яких вельми трудомісткі і не підходять для швидкої перевірки всередині стін магазина. Але існують і прості, тому не менш надійні, способи визначення якості ноутбука .
Вам знадобиться
  • usb flash карта
Інструкція
1
Перевірте зовнішній вигляд і комплектацію. Попросіть розпакувати ноутбук у вашому при сутствии. Усі комплектуючі повинні знаходитися в окремих упаковках, цілісність яких не повинна бути порушена. Це при знак того, що ноутбук що раніше не використовувався, хоча б у якості виставкового зразка. Це дуже важливий момент, тому що купувати ноутбук з вітрини вкрай не бажано.
2
Принесіть з собою в магазин flash карту або диск, на яких при сутствует фільму або ролики «важкого» формату HD або FullHD і відео програвач. Запустіть ці відеозаписи і оцініть якість відтворення. Так ви не тільки перевірите матрицю ноутбука , але і зможете при розмірно оцінити характеристики «заліза», тому як слабкі комп'ютери насилу тягнуть дані формати.
3
Перевірте працездатність акумулятора. Вставте його і включіть ноутбук без мережевого зарядного пристрою.
4
Перевірте всі USB-порти. Для цього в кожний з них вставте мишку або flash карту. Якщо є час, то краще перевірити відео канали. На ноутбука х при сутствует VGA і HDMI виходи. Підключіть ноутбук до монітора при допомоги обох каналів.
5
Перевірте web-камеру. Для цього запустіть стандартну програму, або встановіть іншу, за вашим вибором. Можна використовувати Skype. Зробіть знімок з web-камери. Він не повинен бути розмитим або нечітким.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BvOvX3yurdY
Корисна порада
Не купуйте занадто потужні ноутбуки без крайньої необхідності - у них швидше сідають акумулятори.