Як створити новий розділ диска.

Щоб впорядкувати свої дані або встановити додаткову операційну систему, на жорсткому диску можна створити додатковий розділ. Подивимося, як це можна зробити за допомогою програми Acronis Disk Director.
Інструкція
1
Скачайте програму на офіційному сайті в розділі «Дім та домашній офіс». Програма Acronis Disk Director буде завантажена на комп'ютер у вигляді файла, який слід встановити на комп'ютер як звичайна програма.
2
Запустіть програму після установки і клацніть на розділі, вільне місце якого буде використано для створення нового логічного диска . В меню зліва виберіть команду «Розділити тому».
3
Введіть бажаний розмір нового розділу в поле «Новий розмір тому». Поле «Початковий розмір тому» буде заповнено автоматично.
4
Натисніть кнопку «ОК», щоб повернутися в головне вікно програми. У верхній частині вікна ви побачите кнопку «Застосувати очікують операції». Натисніть її, щоб перезавантажити комп'ютер і дати можливість програмі виконати створення нового розділу.
5
Під час перезавантаження програмою буде створено розділ жорсткого диска з зазначеними вами розмірами, а після повного завантаження системи ви зможете ним користуватися.