Як послати фото по електронній пошті. Як послати фотки в пошті яндекс.

Електронна пошта отримала широке розповсюдження завдяки простоті і зручності роботи поштових інтернет-сервісів. Сервіс відправки листів по мережі виробляє доставку адресату не тільки тексту. Електронним листом можна послати графічні файли, архівні папки і будь-яку інформацію, представлену в файлах. Файли вставляються в електронний лист за допомогою спеціальної функції поштового сервісу - вкладення. Відправити цифрове фото на будь-яку адресу можна також як вкладення в електронному листі.
Інструкція
1
Авторизируйтесь на поштовому сервісі Яндекса. Якщо у вас ще немає реєстрації і поштової скриньки, заведіть його за допомогою функції «Завести поштову скриньку» в головному вікні сервісу. Увійдіть в свою поштову скриньку за допомогою режиму «Пошта». На сторінці, сервісу клацніть на вкладку «Вхідні».
2
Почніть новий лист. Для цього на сторінці натисніть кнопку «Написати». Форма для створення електронного листа з'явиться на екрані.
3
Введіть у поле «Кому» повний електронну адресу одержувача вашого листа. Вкажіть назву листа в полі «Тема». Напишіть сам текст листа в основному полі форми.
4
Вставте фото графию для відправки електронним листом. Для цього внизу форми натисніть кнопку «Прикріпити файли ...». Здасться діалогове вікно для вибору файлу. Знайдіть у ньому директорію і ім'я файлу, що містить що відправляється фото графию. Виберіть фото , натиснувши кнопку «Ок».
5
Після текстового поля, внизу форми з'явиться рядок приєднаного до листа файлу з фото графу. Надішліть листа з вкладенням. Натисніть у формі кнопку «Відправити». Електронного листа з фото буде послано адресату. На сторінці з'явиться відповідне повідомлення.