Як поставити пароль на жорсткий диск ? запаролити розділ жорсткого диска на 7.

У наш час високорозвинених технологій однією їх найважливіших завдань стає якісний захист інформації. Користувачі на жорстких дисках комп'ютерів зберігають найрізноманітніші дані. Праці багаторічної роботи або особистий фотоархів - будь-яка персональна інформація повинна бути захищена від стороннього перегляду або копіювання. Для попередження чужого доступу на диск з інформацією можна поставити пароль. Існує безліч різних утиліт, що дозволяють встановити пароль на диск. Одна з таких програм, Disk Password Protection, ставить захист від проникнення не тільки на звичайний розділ жорсткого диска, але також встановлює пароль на завантажувальний диск.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на свій комп'ютер програму Disk Password Protection. Запустіть встановлену програму. Відкриється робоче вікно утиліти, де відображаються всі доступні диски системи.
2
За допомогою мишки виділіть у вікні область диска, призначеного для закриття паролем. Запустіть «майстер захисту» програми. Для цього виберіть пункти в меню «Захист» - «Майстер ...» або натисніть кнопку «Майстер» на панелі інструментів. На екрані з'явиться вікно «майстра».
3
Виберіть у вікні тип захищається диска. У відповідному полі поставте прапорець при захисті завантажувального диска або при установці пароля на будь-який інший диск. Натисніть кнопку «Далі"».
4
На наступному кроці роботи «майстра» з'явиться список доступних дисків. Виберіть з них необхідний. Для цього клацніть мишкою по відповідному рядку списку. Перейдіть на наступний етап - кнопкою «Далі"».
5
У новому вікні виберіть вид проведеної операції. Для цього поставте прапорець в полі «Встановити захист». Натисніть кнопку «Далі"».
6
З'явиться форма для введення пароля. Задайте пароль і його підтвердження в полях форми. При бажанні встановіть прихований режим захисту, включивши прапорець даного режиму. Клікніть по кнопці «Далі"».
7
Програма зробить установку пароля і виведе у вікно «майстра захисту» відповідне повідомлення. В основному вікні утиліти поміняється статус захищеного диска. Тепер диск захищений.