Як виділити абзац.

Багатьом з нас доводиться щодня працювати за комп'ютером, зокрема в текстовому редакторі Word. Знаючи кілька способів виділення абзаців , ми можемо значно полегшити свою працю.
Інструкція
1
Найпростіше - помістити курсор в початок абзацу і, затиснувши кнопку миші, протягнути курсор до кінця. Це традиційний спосіб, відомий більшості користувачів, але їм не завжди зручно користуватися.
2
Якщо у вас занадто великий абзац, то краще виділити його інакше. Клацніть в порожнє поле зліва від абзацу двічі, і він буде виділений. Або клацніть всередині самого абзацу тричі, що теж призведе до його виділенню.
3
Якщо ви в силу якихось обставин не користуєтеся мишею, за допомогою клавіатури абзац виділити теж не складно. Помістіть курсор в початок абзацу, затисніть клавішу Shift і за допомогою стрілок перемістіть курсор в самий кінець.
4
І ще одним способом можна виділити абзац без використання миші. Помістіть стрілками курсор в текст абзацу, а потім натисніть чотири рази клавішу F8. Знову ж таки, ці дії призведуть до його виділенню.