Як зробити меблі з дсп. дсп обробка в домашніх умовах.

Перед початком роботи по виготовленню меблів з обраного вами матеріалу вникніть в його особливості. Деревостружкові плити ( ДСП ) виробляються з смол і деревної стружки. Якщо їх спресувати, вийде досить міцне з'єднання. Хоча воно може і розщеплюватися при обробці плити. Це найчастіше відбувається на місці свердління або по краях зрізів. Тому працювати з даним матеріалом потрібно обережно, щоб зовнішній вигляд виробу не зіпсувався.
Інструкція
1
Розпилювати плити з ДСП в домашніх умовах можна практично будь пилкою з дрібними зубами, наприклад, ножівки по металу. А розташовувати пилку необхідно під гострим кутом по відношенню до поверхні пилки. Використовуючи електролобзик або дискову пилу, розпилювання виробляєте з малою подачею. Так ви зменшите вірогідність розщеплення країв зрізу.
2
Основні складності при роботі з ДСП полягають в обробці матеріалу. Це необхідно не тільки для його зміцнення, а й для додання кінцевому виробу привабливого зовнішнього вигляду. Поверхня ДСП можна обробити традиційним способом. Для цього вона покривається лаком або ламінується. Щоб отримати ідеально плоску і рівну поверхню, її ще потрібно відшліфувати і зашпаклювати, а потім вже наносити ламінат або лак. Торці часто обробляються кромкою з меламіну.
3
Найпростішим способом виготовлення меблів з ДСП -Плита є замовлення розпилу матеріалу на деталі потрібної форми в спеціалізованій компанії. Всього лише потрібно подати замовлення, після чого ви отримаєте якісно розпиляні і оброблені плити. Далі ви можете кромки і торці обробити вже по своєму смаку. Необхідна фурнітура купується на будівельних ринках або магазинах або замовляється разом з комплектом ДСП .
4
Далі меблеві щити потрібно між собою з'єднати, просвердлюючи отвори в потрібних місцях за допомогою двері і прикручуючи саморізи.
5
Існує декілька способів кріплення деталей. Закріплення за допомогою металевих або пластикових куточків найбільше підходить до меблів, вбудовуваної в стіну. Крім того, куточки витримують значні навантаження. При виготовленні корпусних меблів частіше застосовують гвинти-конфірмати або єврогвинти. Таке з'єднання дуже міцно скріплює між собою всі деталі, але при цьому може погіршити зовнішній вигляд меблів.
6
Ще один спосіб кріплення - це кріплення стяжками, яке відмінно підходить для корпусних меблів. Хоча даний варіант є і найкоштовнішим.