Як в'язати спицями штанці. пов'язати штанці спицями.

Часто в гардеробі маленьких дітей можна зустріти в'язані штанці . Для зими і осені можна пов'язати їх з вовни - в них буде затишно і тепло. Для пізньої весни і прохолодного літа - з бавовняної пряжі. В таких штанях дитині не буде жарко. В'язати їх досить легко, а на додаток можна пов'язати жакет і шапочку.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці № 3 і № 3,5.
Інструкція
1
Задня частина: Наберіть на спиці №3 по 25 петель для кожної штанини. Зв'яжіть 8 рядів гумкою 1х1. В останньому ряду гумки (виворітному) додайте по 7 петель. Вийшло 32 петлі.
2
В'язання продовжите на спицях № 3,5. Петлі розподіліть так: права штанина - 9 лицьових, 9 виворітних, 9 лицьових і 5 виворітних петель. Ліва штанина - 5 виворітних, 9 лицьових, 9 виворітних, 9 лицьових петель.Продолжіте в'язання по малюнку. У кожному 10 ряду додайте 3 рази по 1 петлі. Прибавки робіть з внутрішньої сторони.
3
На відстані 20 см від початку вироби об'єднаєте штанини таким чином - наберіть між ними додаткові 2 петлі. Вийшло 72 петлі. Продовжіть в'язання по малюнку ще 18 см.На відстані 38 см від початку в'язання збавте 12 петель. Збавляння робіть равномерно.Свяжіте ще 8 рядів гумкою 2х2 і закрийте петлі по малюнку.
4
Передня частина: Зв'яжіть передню деталь штанців симетрично задньої деталі.
5
Складання: Сшейте штанці потайним швом. В пояс проденьте еластичну тасьму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YjmCXg24Bmw